Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hosszú lenne leírni a történetet teljesen így megpróbálom röviden tömören.:)

A páromnak lesz a születésnapja, szép kerek szám. Elterveztük hogy elmegyünk étterembe romantikázni stb. Direkt szabadnapot kértem erre a napra mert előtte is meg utána is dolgozom. De közben a húgom az nap délutánra kapott idő pontot az autó szervízbe és ő nem igazán ért ezekhez, én is nő vagyok de én azért értek hozzá picit, sajnos senki nem tud vele menni csak én mert én vagyok szabad napos, de így a párommal nem tudnám együtt tölteni a napját csak este. A szüleim ezen rettentően kiakadtak, hogy nem számíthat rám a húgom, lett belőle nagy veszekedés. De bele képzeltem magam a párom helyébe is, hogy nekem sem esne ám jól ha nem tölteném velem a születésnapom. Úgy érzem szétszakadok ebben a helyzetben. Ti mit tennétek a helyemben?

Szülinapos romantikus délután vagy autószervíz?


jún. 18. 20:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
36%

Egyiket se nagyon értem, de mivel valahol direkt a szülinap miatt vettél ki szabadságot, inkább A szülinap....


Vagy hozzatok kompromisszumot a tesóval! Mondd meg, hogy tegye át a szervizt délelőttre és akkor vele mész, délután meg romantikàzol...


Szóval nekem az furi, hogy szabadságot kell kivenned, hogy találkozz a pároddal?!

Meg az, hogy, a tesó tud vezetni, gyakorlatilag felnőtt ember, de egyedül nem tud elmenni a szervizbe?

jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

Menjen vele apátok!

Pofátlan lelki terroristák.

jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne vehetne ki szabit ha vele akarja tölteni a napot?

Mikor kéne kivegye akkor? Mikor a főnök kiadja év végén kötelező jelleggel?

jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk fel nem merülne bennem hogy egy felnőttet kísérgessek az autószervizbe :D


Ha ő szerinte ezt kellene képen röhögném - de anyámékat is.


A tesód valami életképtelen kislány?

jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk rólad is sokat elmond, hogy "kettészakadsz", felnőtt létedre, a páros születésnapjára rendezett közös este előtt.


Mikor tervezel leválni anyukáékról? Mert ebből az lesz, hogy a pasid majd besokkal és jogosan elhagy.

jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
91%

"de én azért értek hozzá picit"

Ezt én se értem.. Vagy netán attól féltek, hogy ha a szerelő kiszimatolja, hogy húgod intelligenciája azonos a betonéval, akkor hengerszelepszár repedés miatt kardántengely gömbcsuklót is akar cseréltetni, természetesen párban, mert az úgy illik?

Szerinted ha át akar verni egy szerelő, akkor a te hozzáértő hümmögésed meg fogja ezt akadályozni?

jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Kései Sirató ***** válasza:
95%

Kísérjék el a tesódat a szüleid, ha egyedül nem talál oda.


Biztos, hogy a párommal lennék.


Az is érdekes, hogy nincs egyetlen férfi kollégája, szomszédja, barátja, ha már kíséret kell neki, akit megkérdezzen. ???

jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%

A csaladodnak fontosabb a csotrogany szervizelese, mint a baratod szuletesnapja. Miert?

En nagyon elgondolkoznek ezen a jovot illetoen... ;-)

jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%
Lehet csak féltékeny hugi és a gonosz szülők asszisztálásával akar keresztbe tenni.
jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
92%

"De közben a húgom az nap délutánra kapott idő pontot az autó szervízbe és ő nem igazán ért ezekhez, én is nő vagyok de én azért értek hozzá picit"


Nem szeretném lebecsülni a képességeidet autós szaktudás terén, ha te úgy érzed, hogy valami érdemlegeset hozzá tudnál tenni a megbeszéléshez az autószerelővel, de ha a húgod szerette volna mindenképpen a segítségedet kérni, akkor megkérdezte volna, hogy mikor tudnál elmenni vele a szervizbe, és úgy kért volna időpontot. Ő alkalmazkodott volna hozzád, nem fordítva várná el, ráadásul úgy, hogy tudja, hogy van más fontos programod, terved aznapra.


Amúgy a párod is egész nap szabad lesz, vagy ő dolgozik aznap?

jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!