Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hosszú lenne leírni a történetet teljesen így megpróbálom röviden tömören.:)

A páromnak lesz a születésnapja, szép kerek szám. Elterveztük hogy elmegyünk étterembe romantikázni stb. Direkt szabadnapot kértem erre a napra mert előtte is meg utána is dolgozom. De közben a húgom az nap délutánra kapott idő pontot az autó szervízbe és ő nem igazán ért ezekhez, én is nő vagyok de én azért értek hozzá picit, sajnos senki nem tud vele menni csak én mert én vagyok szabad napos, de így a párommal nem tudnám együtt tölteni a napját csak este. A szüleim ezen rettentően kiakadtak, hogy nem számíthat rám a húgom, lett belőle nagy veszekedés. De bele képzeltem magam a párom helyébe is, hogy nekem sem esne ám jól ha nem tölteném velem a születésnapom. Úgy érzem szétszakadok ebben a helyzetben. Ti mit tennétek a helyemben?

Szülinapos romantikus délután vagy autószervíz?


jún. 18. 20:53
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
97%
az autószervíz a szerelő dolga. Ezt a napot ne cseszd el
jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
igyekszem, csak az a fránya bűntudat
jún. 18. 21:06
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem lenne szulinapja , szabadnapot se kertel volna szoval igy se ugyse tudtal volna a szerzivbe menni. Amugy en igy csinaltam volna:


-Szia Gizi, holnap utanra kaptam idopontot a szervizb. Eljossz velem?

Szia Juli! Bocs nem erek ra, mar programom van.


😃

jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem ertem miert kell kiseret az autoszerelohoz ? Odaviszi elmondaja mi a baja a tobbi aszerelo dolga.

En se ertek kocsikhoz megse jott velem diszkiseret soha. 🤷‍♀️🤦‍♀️

jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

A szabadnapot a párod miatt kérted, a húgod kocsijának szervize miatt nem tetted volna. Ennek megfelelően tőle (és a családodtól) udvariatlan benyögni, hogy ha már kaptál szabadságot, dobd a tervezett programot és menj vele inkább.

Hagyd otthon a bűntudatot és ünnepelj a pároddal.

jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%

A kedves szülők, ha ennyire felháborodnak ezen, miért nem tudnak a húgoddal menni helyetted?

Amúgy meg, ha te sem értesz annyira hozzá, sokat nem érsz ott. Ha akar, akkor is lehúz titeket, ha meg nem akkor nélküled sem fog.

jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Hello, Hugi, a szabadnapot a szülinapos párom miatt vettem ki, és nem az autószerelő miatt. Azért szeretlek, és kérlek, keress más megoldást.


A szüleid miért nem vesznek ki szabadnapot a lányuk kedvéért? Miért a te farkaddal verik a csalánt?

jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Válaszd a párodat.
jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Nincstovább ***** válasza:
98%

Mint nő mondom a nőnek kedvesem, hogy igaza van azoknak akik előttem szóltak. Értem, hogy nem tudod melyik ujjadba harapj, de ha a húgod elég felnőtt kocsit vezetni, akkor a szervízbe is el tudja egyedül vinni. A szüleidet, pedig felesleges ebbe belevonni, mert felnőtt ember vagy saját élettel. Ha ennyire aggódnak a húgodért menjen apukád vele😊

32/N

jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

Nem te vagy felelős a tesód autójáért! Ha már te kellesz hozzá, kérjen már olyan időpontot, ami neked is jó! Jézusom....

A szüleid miért nem mennek vele, miért téged csesztetnek?

Nevetséges.

jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!