Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon hosszú lenne leírni a történetet teljesen így megpróbálom röviden tömören.:)

A páromnak lesz a születésnapja, szép kerek szám. Elterveztük hogy elmegyünk étterembe romantikázni stb. Direkt szabadnapot kértem erre a napra mert előtte is meg utána is dolgozom. De közben a húgom az nap délutánra kapott idő pontot az autó szervízbe és ő nem igazán ért ezekhez, én is nő vagyok de én azért értek hozzá picit, sajnos senki nem tud vele menni csak én mert én vagyok szabad napos, de így a párommal nem tudnám együtt tölteni a napját csak este. A szüleim ezen rettentően kiakadtak, hogy nem számíthat rám a húgom, lett belőle nagy veszekedés. De bele képzeltem magam a párom helyébe is, hogy nekem sem esne ám jól ha nem tölteném velem a születésnapom. Úgy érzem szétszakadok ebben a helyzetben. Ti mit tennétek a helyemben?

Szülinapos romantikus délután vagy autószervíz?


jún. 18. 20:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Felnőttként nem kéne ám, hogy a szüleid veszekedését végighallgasd. Otthagyod őket vagy lecsapod a telefont, ennyi a dolgod. Nekik a te idődhöz nincs közük. Fel kéne ám nőnöd!
jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell kíséret a szervizbe?

Néma a tesód? Nem kell diagnosztizálni az autót. Ezt és ezt csinálja az autó. Ennyit csak el tud mondani a kuka testvéred!?

Nem is értem ezen miért gondolkozol?!

jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Menjen vele apád vagy anyád, ha annyira akar vagy rakassa át tesód az időpontot.
jún. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Öööö... A ferjed lesz@rni, és rohanni a tesoddal a szervizbe, hogy ne egyedül mosolyogjon a szerelore, hanem ketten tegyétek azt. Komoly problémák vannak,ha ez egyáltalán kérdés neked.
jún. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

Töltsd a napot a pároddal.

Ez a te életed,nem kell mindig másokhoz alkalmazkodni,még akkor is ha ez család tag.

jún. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem ia értem, miért kell a húgodnak díszkíséret, ha elég nagylány autót vezetni, a szervízbe is el kellene vinnie... a szüleid is elég furák, miért kellene ugranod azonnal, tényleg nem értem. De ha ilyen életképtelenre nevelték, vigyék ők...
jún. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy szoktam hogyha a szerviz által adott nap nekem nem jó, hogy megbeszélem velük hogy hadd tegyem le előtte valamelyik napon. Ebbe bele szoktak menni.
jún. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%

"ő nem igazán ért ezekhez, én is nő vagyok de én azért értek hozzá picit"


Mármint mihez értesz? Elvinni egy elromlott dolgot a szerelőhöz? Ha a húgodnál otthon mondjuk elromlik a WC-tartály, akkor "nem értek hozzá" felkiáltással neked hisztizik, hogy hívd ki hozzá a vízvezeték-szerelőt?


Az autószerelő azért van, hogy Ő szerelje az autót, nem a húgodnak kell megcsinálni a műhelyben. A pontos hibát sem kell meghatároznia, elég, ha annyit mond, hogy pl. néha éktelenül nyikorog az autó, a szerelő tudni fogja, hogy az ékszíjat és/vagy vízpumpát kell néznie elsősorban.

A szüleidet meg végképp nem is értem, miért gondolják, hogy a te feladatot lenne a húgod mindennapi életét intézni.

jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

Többen is írták, ha elég nagy a vezetéshez már, akkor el tudja vinni ő is a szerelőhöz. Vagy elmondja neked hogy mi a baj, te pedig mint egy papagáj visszamondod a szerelőnek és erre kellesz?

Vagy te jobban tudod hogy mi rakoncátlankodik az Ő autóján mint ő?

jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Aki elég nagylány ahhoz, hogy autó legyen a segge alatt, az lehyen elég nagylány elvinni a szerelőhöz.

A szüleid balhéjával nem kell foglalkozni.

jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!