Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek h megszunjon...

Mit tegyek h megszunjon bennem ez az erzes?Szegyenlem magam

Figyelt kérdés
Parom es a testvere kozott 7 ev kulonbseg van, a szulok mindig is kulonbseget tettek a ket gyermek kozott,a nagy volt a minden mig a parom a rosz a haszontalan.Sajnos egy idore meg itt kell lakjunk,lett egy 10 honapos kislanyunk de en meg tanulok,kell a nagyszuloi segitseg(en reszemrol a szulok felejtosek mert haragszanak hogy a parom valasztottam) viszont ugy erzem ez a kulonbozes kemeny irigyseget szult bennunk,en es a ferjem-26 a ferjem 30 mig a tesoja es elettarsa 37 es 39,nyilvanvalp hogy nekik jobban megy,erettebbek mint mi.De ok ugy le is neznek minket,nem beszelgetunk csak ha nagyon muszaly egymassal most meg elinditottak a ceguket es latom a paromon h megviseli ahogy engem is.O nekik egyedul gyermekuk nincs,nem jott osze,viszont a mienket egyaltalan nem kedvelik,max unnepekkor ha jonnek es megfogjak,nyilt titok h vagynak nagyon gyermekre ..a lenyeg a kerdesben h ezekbe a jatszmakba ugy erzem lelkileg bele kerultunk mi is es en fokepp szeretnek megszabadulni az irigysegtol,szegyenlem magam rendesen ezert,tudnatok olysn gondolatokat irni amik segithetnek?Koszonom
2022. ápr. 15. 12:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
37%

De sok szemet ember van komolyan. Nem kell diploma a gyerekhez de komolyan. Attol még lehet nagyon jo ember meg anyuka hogy nibcs diplomaja. A nok regen is otthon voltak gyerekkel. Nem kellett erteniuk semmihez csak a gyerekkel meg a haztartassal foglalkoztak. Miert kell bantani a kerdezot?

Szerintem probalj a sajat eletetekre koncentralni, hogy Te ne legyel olyab mint ok egyszer fent egyszer lent. Lasd a covid mennyi embert tonrketett hiaba eltek elotte jol. Szepen bezarhattak a boltot sokan. Nemtudni ki mikor miLen helyzetbe kerul.

2022. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már, én Bécsben kevesebből is ki bírtam venni egy normális apartmant egyedül. Vagy nincs 2000 euró vagy nem tudjátok beosztani.
2022. ápr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
93%
31, senki nem mondta, hogy kell. De 25 éves koráig semmit nem tud felmutatni.
2022. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
19%

Agyam eldobom milyen emberek valaszolnak ide😀

Es ha gyarba fog menni dolgozni?

Aki gyarba dolgozik annak ne is lehessen gyereke? Csak az okostojasoknak?

Kulomben nemhiszem hogy no letere annyira fontos lenne hol dolgozik,meg mennyit tanul, normalisabb helyeken nem a no dolga penzt keresni

😂

2022. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
84%

34, nincs baj a gyárral sem.

De 24 éves koráig semmit nem csinált ezek szerint. Ott kezdett dolgozni. Nyilván nem egyetemre járt, akkor nem gyest kapna, hanem diplomás gyedet.

Középiskola? Rég végeznie kellett, éveket kellett volna dolgoznia. Jó eséllyel az egy év munka sem igaz, mert ha csak a gyerek miatt hagyta abba a sulit és ment el dolgozni, adott nyilván azért tette, hogy legyen pénzbeli ellátása (csed, gyed), de csak gyest kap. 1 év munka után nem az járna.

Okj? Az mellett óta munka van.

Érdekes, hogy arra valahogy nem bír válaszolni, mit tanult.

Nekem nagyon nem jön össze a történet. De úgy kell nekem, miért gondolkodok azon, amit olvasok.

2022. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
14%

Okes, de miert az o dolga ez? 😂

Van annak a gyereknek apja is.

2022. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
34%
Senki köze az apának ahhoz, hogy a kérdező szart nem csinált eddig, elvárja a segítséget, és nem érti, miért nem tartják semmire. Hát mert kb semmit nem ér
2022. ápr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
22%
Dupla nulla, én kipicsáztam volna anyós helyében a családból mielőtt elveszi a fia. Dologtalan, megélhetési ellő senkiházi.
2022. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
35%
Van is miért szégyellnie magát. Én elbújnék szégyenembe ha ilyen dologtalan megélhetési ellő lennék. Mielőtt elkezdene fikázni a proli módjával, mérnöknek tanulok, csütörtökön volt az állásinterjúm, és meg fogom kapni az állást, elég szép fizetést kapok majd még így is hogy csak gyakornok leszek. Sosem jutna csupasz seggre szülni, mondjuk nem is akarok gyereket. Anyám mire megszült engem, volt egy főiskolai diplomája, és csinálta velem terhesen a jogi egyetemet. Háza is volt, és közös házuk is apámmal. Nem a semmire szült engem! Ha meg elment vizsgázni, addig hozzám szittert hívott, és nem az anyósát baszogatta!
2022. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
83%

Hat gratulalok hogy inkabb egy idegenre bizott mint a mamadra😀

Osszetarto csalad lehettek

2022. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!