Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek h megszunjon...

Mit tegyek h megszunjon bennem ez az erzes?Szegyenlem magam

Figyelt kérdés
Parom es a testvere kozott 7 ev kulonbseg van, a szulok mindig is kulonbseget tettek a ket gyermek kozott,a nagy volt a minden mig a parom a rosz a haszontalan.Sajnos egy idore meg itt kell lakjunk,lett egy 10 honapos kislanyunk de en meg tanulok,kell a nagyszuloi segitseg(en reszemrol a szulok felejtosek mert haragszanak hogy a parom valasztottam) viszont ugy erzem ez a kulonbozes kemeny irigyseget szult bennunk,en es a ferjem-26 a ferjem 30 mig a tesoja es elettarsa 37 es 39,nyilvanvalp hogy nekik jobban megy,erettebbek mint mi.De ok ugy le is neznek minket,nem beszelgetunk csak ha nagyon muszaly egymassal most meg elinditottak a ceguket es latom a paromon h megviseli ahogy engem is.O nekik egyedul gyermekuk nincs,nem jott osze,viszont a mienket egyaltalan nem kedvelik,max unnepekkor ha jonnek es megfogjak,nyilt titok h vagynak nagyon gyermekre ..a lenyeg a kerdesben h ezekbe a jatszmakba ugy erzem lelkileg bele kerultunk mi is es en fokepp szeretnek megszabadulni az irigysegtol,szegyenlem magam rendesen ezert,tudnatok olysn gondolatokat irni amik segithetnek?Koszonom
2022. ápr. 15. 12:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%
Fú...
2022. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez gáz....
2022. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
75%

Lehetőleg minél előbb függetleníteni kell magatokat, az sok mindent megoldana. Az érzéseid jogosak, nem kell emiatt szégyellned magadat.

A célra koncentrálj, ami előttetek áll (vizsgák, anyagi függetlenedés, költözés), és a kislányodra meg a párodra.

2022. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk előbb kellett volna lediplomázni, házat/lakást találni és utána kölköt potyogtatni.... de ez lehet túl logikus lett volna.
2022. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan diagnozist kaptam -korai petefeszek kimerules-hogy nem volt sok lehetosegem a dokik azt ajanlottak hogy 30 eves korih ha akarok egyet vallaljak be-hamar annyira logikus lett volna
2022. ápr. 15. 12:56
 6/44 anonim ***** válasza:
69%
Akkor tűrjed a helyzetet.
2022. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
43%

Midannyian küzdünk a negatív erőkkel, gondolatokkal.

Én is átmentem hasonló érzéseken, nem foglalkoztam velük különösebben, azt elmúltak...

Gondold az ellenkezőjét...


[link]


Légy mindig kedves, szeress, örülj. Légy hálás!

Ami nem tetszik, olyan ne legyél!

2022. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
79%
Tudtad milyenek, nem szabadott volna ott lakni, gyerekkel nehezebb lehet majd a költözés is meg az még hány év? :(
2022. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%
Tanulsz??? Az írásod alapján most fejezed be a nyolcadikat.
2022. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%

csupasz seggre jött a Babó, se állásod, sőt egy percet sem dolgoztál még életedben, gondolom párod se dolgozik (mert ha dolgozna, nem kellene a szüleinél csöveznetek), se egzisztenciád, a párod szülein élősködsz és kérdezed hogy mit tegyél?

értem...

2022. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!