Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek h megszunjon...

Mit tegyek h megszunjon bennem ez az erzes?Szegyenlem magam

Figyelt kérdés
Parom es a testvere kozott 7 ev kulonbseg van, a szulok mindig is kulonbseget tettek a ket gyermek kozott,a nagy volt a minden mig a parom a rosz a haszontalan.Sajnos egy idore meg itt kell lakjunk,lett egy 10 honapos kislanyunk de en meg tanulok,kell a nagyszuloi segitseg(en reszemrol a szulok felejtosek mert haragszanak hogy a parom valasztottam) viszont ugy erzem ez a kulonbozes kemeny irigyseget szult bennunk,en es a ferjem-26 a ferjem 30 mig a tesoja es elettarsa 37 es 39,nyilvanvalp hogy nekik jobban megy,erettebbek mint mi.De ok ugy le is neznek minket,nem beszelgetunk csak ha nagyon muszaly egymassal most meg elinditottak a ceguket es latom a paromon h megviseli ahogy engem is.O nekik egyedul gyermekuk nincs,nem jott osze,viszont a mienket egyaltalan nem kedvelik,max unnepekkor ha jonnek es megfogjak,nyilt titok h vagynak nagyon gyermekre ..a lenyeg a kerdesben h ezekbe a jatszmakba ugy erzem lelkileg bele kerultunk mi is es en fokepp szeretnek megszabadulni az irigysegtol,szegyenlem magam rendesen ezert,tudnatok olysn gondolatokat irni amik segithetnek?Koszonom
2022. ápr. 15. 12:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk olyan diagnozist kaptam -korai petefeszek kimerules-hogy nem volt sok lehetosegem a dokik azt ajanlottak hogy 30 eves korih ha akarok egyet vallaljak be-hamar annyira logikus lett volna


Duma. 26 vagy, 25 évesen szültél, addig a hat éves orvosit is elvégezhetted volna. Vagy miután közölték a diagnózist, otthon vártad suli helyett a gólyát?

Bár max valami gyenge okj lehet a tanulás az értelmi szint alapján.

2022. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
78%

Én is lenéznélek. 26-30 évesek vagytok, semmi egzisztenciátok nem volt, eleve nem dolgozol, ki tudja, lehet gyárba fogsz elmenni suli után, de a gyerek az k*rvára kellett, a nagy büdös semmire, ráadásul anyós nyakára.

A párod testvéréék k*rvára nem irigyek a helyzetetekre, max dühösek, hogy kát ilyen tohonya ingyenélőnek össze jött a gyerek, ők meg gürcöltek a jóért és semmi.

2022. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell kopasz pcsára, más nyakára elleni, aztán persze belemagyarázni, hogy a te szent utódodra egyrészt irigyek a sógorék (mert burkoltan ezt sugallod a “nyílt titok, hogy ők évek óta vágynak gyerekre” szöveggel), másrészt jajj, nem ugrálják körbe. Mert miért kéne nekik?Ja és olyan nincs, hogy segítség KELL. Cica, azt KÉRNI lehet, nem követelni. Nem mellesleg befognám a helyedben, tekintve, hogy a nagyszülők megengedték, hogy a semmire odaszülj a házukba. Nem csodàlom, hogy a tulajdon szüleid is elfordultak tőled.
2022. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél egy nagy csomag ékezetet!
2022. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
21%
Közeledben valamilyen kortárs-segítő alapítvány, vagy családsegítő, ahol pszichológust igénybe tudsz venni (gondolom anyagilag nincs igazán keret rá de ott ingyenes szokott lenni) az érzéseiddel kapcsolatosan hátha tanácsot tud adni. A belső elakadást illetően utat mutatna.
2022. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
85%
Én a sógorék helyében én is lenéznélek, értelmi szinted alapján max. egy okj volt a tanulás, de a semmire elleni kellett.... mi ez ha nem szánalomra méltó? tűrj...
2022. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
41%

De undorító itt mindenki stílusa, kíváncsi vagyok szemtől szemben is mindenkinek ekkora- e a szája. Elképesztő hogy tudtok a másikhoz szólni.

Kérdező, mást nem nagyon tudsz csinálni, dolgozni kell a suli mellett, kicsit bölcsibe adni, és minél hamarabb osszespórolni a pénzt legalább egy albérletre és elköltözni.

2022. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
83%
Én amit ide leírok, élőben is bármikor vállalnám szemtől szembe. Nem félek az emberektől, és leszarom mit gondolnak.
2022. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
72%

17


Igen, elmondom én szóban és írásban is. ;)

Undorító a stílusom? Na és? Legalább elkerülöm az agyhalottakat vele és boldogan élek olyan között, akiknek van esze.

2022. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
61%

A gyerek az kellett a nagy semmire. Nem erdekel az orvosi kifogasod.


Parod menjen dolgozni es sporoljatok ossze egy alberletre. Mar ha tud dolgozni...ha o is meg tanul, meg tehetetlen, akkor igy jartatok.

2022. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!