Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vertek a szüleid kiskorodban?...

Vertek a szüleid kiskorodban? Hogyan szabadultál meg tőlük?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 14:12
1 2
 11/17 Metionin ***** válasza:
Igen, szintén a feszültséget vezette le rajtam anyám. És én is azzal szabadultam meg hogy tanultam és el tudtam költözni koliba, gimibe 40 km-re, egyetemre már 120-ra.
2019. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem a mostohaapám csépelt amikor rájött az ötperc. 19 évesen messze lévő egyetemre jelentkeztem. Önfenntartó lettem, és többé feléje sem néztem a szülői háznak.
2019. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Apum a tudatalattim szemébe nem volt apa, se idegen, se barát, sőt talán még ember se, hanem maga az abszolút dominancia egy sajátos személyiséggel.

Ne értsétek félre sok jó tulajdonsága van s volt, de a gyereknevelés, pszichilógia, és hasonlók nincsenek közte.

Én eléggé sajátos emberke voltam mindig is, és a tanáraim kicsiként elég abalfabéták voltak. Ahogy apámnak sem, nekik se volt erősségük a kommunikáció. Egyszer apám azt mondta, hogy beírásért megver. Ez fenekelés fakanállal, de olyan hogy.....

Egyszer még kaptam beírást, utána legközelebb, amikor már nem vele laktam, ami évek múlva volt.

Egyszer nagyon piciként a postára menet megtámadtam egy mászókát, ami túlzás nélkül 40 méterre volt a postától. Apám egyszer kétszer mondta, hogy menjek, de talán meg se hallottam. .. még csak ott sétáltak az úton a nyitott játszóvár mellett. Aztán arra lettem figyelmes, higy apám azt mondja, ezért otthon kapok. Egyből lemásztam.. lószrt, leteleportáltam, aztán szó se esett róla. Majd otthon az első dolga volt elfenekelni.

Neki ez kb olyan volt mint az üzlet. Megtörtént, rá másodoercekre úgy beszélt, mintha nem kéne magát szégyellnie az esett miatt, vagy meg se történt volna.

Elég szánalomra méltó, s noha nem voltam sokat verve, a lelki része, hogy egy kb kiszámíthatatlan abszolút dominancia, öntörvény ítéli el minden tettem, amivel beszélni se lehet, megértés nulla, és kb annyi apa fiú beszélgetésre emlékszem, amennyi ujjam van egy kezemen.

2019. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja igen. Bocsi, h kettőbe írom.

Megszabadulás annyi volt, hogy.. hát ő egész életében leszrt mindent, és egyszerűen máshoz költöztem, aztán most is az van, hogy nincs miért keressem, mert semmmmmiféle emberi kapcsolatot nem alakított ki velem, és ő sem, mert... ő ilyen.

2019. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem nem, de a húgomat akarta bántani az "apám", de hálistennek anyám ennek szemtanúja volt és nem hagyta. Persze utána anyámnak esett neki, de hamar jött a segítség. Ezután anyám nem adott neki több esélyt, kidobta. Azóta én 2-szer láttam, húgom egyszer sem. De én is csak azért, mert összefutottunk véletlenül a városban, utána meg felkeresett, mert lóvé kellett volna neki.
2019. jún. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A biológiai apám alkoholista volt és drogfüggő. Sokáig minden rendben volt, a baj kb. akkor kezdődött, mikor a nővérem 3-4 éves volt. Őt és anyukámat rendszeresen bántalmazta testileg és lelkileg is. Kevesebb, mint egy évvel a születésem után anyukám elhagyta őt, mert félt, hogy engem is bántani fog, illetve egyszer a nővéremben is komoly kárt tesz majd. Anyukám újraházasodott egy nagyon jó emberhez, aki felnevelt minket úgy, mintha a saját gyerekei lennénk. Az igazi apánk sokáig keresett minket, főleg engem, de soha nem találkoztunk vele, se mi se anyukánk. Most 26 éves vagyok, a nővérem 32. Apánk 2013-ban meghalt, még csak azt sem tudok milyen napon. A temetésére egyikünk sem ment el.
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezek borzalmasak... Nagyon sajnálom :(.
2019. jún. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!