Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged sokat csikiztek kiskorod...

Téged sokat csikiztek kiskorodban?

Figyelt kérdés
Hogy élted meg? Rossz volt?
2019. jan. 20. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Engem még most is “terrorizálnak” ezzel. Nem mondanám hogy szeretem, de családban nem bánom, ahogyan páromtól és közeli barátoktól sem. Viszont munkahelyen a kollégák igazán hagyhatnák :D

Nem éltem meg rossz dologként, pedig csikis vagyok

2019. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Párszor próbálták ovis koromban, de olyan dührohamot kaptam hogy nem merték többször. Ki nem állhatom a csikizést, egyszer szoktam rá figyelmeztetni minden próbálkozót de ha mégis megpróbálja, onnantól halott számomra.
2019. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felfigyeltek arra, hogy én akkor is nevetek és sikítok, ha csak nyúlnak felém fenyegetően (csikizésre készen) és ezt nagyon viccesnek találtak, úgyhogy nagyon gyakran csikiztek.


Volt egy időszakom, amikor, ha nagyon nevettem, hangosan szellentettem (11 voltam). Volt ebből olyan eset, hogy az iskolában osztálytársak előtt szellentettem, amíg csikiztek. Utána mindig féltem (mert eléggé megszégyenítő volt, hogy mindenki hallotta és szóvá tette), ha csikiztek. Aztán kinőttem ebből a pukizós szokásból. Utána én is viccesnek találtam, hogy mennyire csikis vagyok.


Felnőttként viszont annyira nem szeretem. Amikor az unokahúgom ovis korában próbált csikizni, mérgesen rászóltam, hogy ne tegye.

2019. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!