Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek mindig b. szogatva a kutya miatt, és elfogadják, hogy nálam bizony így vannak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A páromtól karácsonyra kaptam egy kiskutyát, egy uszkárt. Alapból nem nagyon lesz nagyobb 30 centinél, de még kölyök, szóval tényleg picike. Általában viszem magammal mindenhova, és itthon is a lakásban van, nem zárom ki a teraszra. Mert a nevelőapám szerint az lenne a normális, meg egyáltalán, minek tartom bent... És hogy "bezzeg az ő szüleinél"... Mindig ezzel jön, hogy ott semmit nem költenek a kutyákra, mégis megvannak már 8-9 éve, és én mennyire elkényeztetem ezt. Hát szerintem meg az a nem normális, ahogy a szüleinél vannak tartva a kutyák. Nem vesznek nekik rendes kaját, hanem maradékokat adnak nekik, de sokszor olyat, ami már romlott is. Nincsen velük foglalkozva, sosem viszik őket sétálni, mondván, hogy nagy a hátsó telek, jól elvannak ott. Párszor már láttam, hogy hol vannak, hát az valami borzalom. Sehol egy normális hely nekik, alszanak, meg esznek, ahol tudnak. Tiszta kosz mind a kettő, büdösek is és tényleg semmit nincs velük foglalkozva. Nálam nem ezt jelenti a kutyatartás...


Én igenis elhordom állatorvoshoz, majd elviszem később kutyakozmetikába is, normális, minőségi ételeket veszek neki. De ezt anya férje nem bírja elfogadni, mert szerinte ez "felháborító", meg hogy ez nem egy gyerek. És ez csak majomszeretet...


2019. febr. 25. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Sokadszorra figyelem,h rég külön élő dolgozo felnőttek,teljesen elnyomva csicskulva picsognak h a saját otthonukba mit szabad mit nem,álljatok már a sarkatokra..

36N

2019. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%
Értem a rage-d alapját. Viszont az ő házuk az ő szabályaik. Nálunk sem lehet behozni állatokat a lakásba. Sokszor van belőle sértődés de nem érdekel.
2019. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha külön élsz tőlük, akkor nem tudsz mást csinálni, mint hogy nem foglalkozni a beszólásokkal. Te házad te szabályaid. Ha neked és a párodnak ez így jó, akkor másnak noncs beleszólása ebbe. Ha nem veszed fel a megjegyzéseket, előbb utóbb le fog állni velük.
2019. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%

Vannak ilyen vidéki prolik, akik szerint a kutya "elvan" a hátsó kertbe', nem köll avval' foglalkozni.

Idióta emberek mindig lesznek, nem kell velük foglalkozni.

Háborodjon fel teljesen nyugodtan, te meg tojd le. Felelős embernek lenni szerintem fontosabb, mint kretének kedvére tenni.

2019. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!