Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális hogy 21 éves...

Az normális hogy 21 éves vagyok és anyám mindig kérdezősködik ha elmegyek hogy hova megyek?

Figyelt kérdés
Baromira idegesít már... Ha egy csinibb gatya van rajtam egyből felcsillan a szeme hogy hova megyek...

2018. aug. 8. 16:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

"Ha nem akarom az orrára kötni viccesen mondom neki, hogy "világgá" és már kiis léptem az ajtón."


Így kell ezt csinálni! :)

2018. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, normalis, ha egy anyát erdekli, hogy mi van a gyerekével.
2018. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy, próbal letiltani, lebeszélni, bármiről? Mert ha nem, akkor nem ertem, miért olyan "nagy dolog" ez?Gondolj arra, hogy ha bármi "történik" (sose lehet tudni), legalabb tudja, hogy merre "induljon".
2018. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Teljesen normális. Jobbat mondok. Ha esetleg egyszer megházasodsz és elköltözöl, akkor a házastársak fogja ugyan ezt. Ha csak kimegyek meglocsoljuk már kérdez. Engem ez sose zavart. Érdeklődik. Ennyi. Sose mentem olyan helyre amiről ne tudhatott volna uh szépen válaszoltam és mentem is.
2018. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. Ha csak szimplán megkérdezi, hogy hová mész, mikor mész, mikor jössz stb., akkor az normális. Szerintem ez egy magától értetődő dolog, ha az ember többedmagával él együtt, hiszen akkor így tudja, hogy pl. dolgod van/nem érsz rá és akkor addig nem zavar, meddig lesz egyedül otthon, hol keressen stb., ezzel nincsen gond. Én is mindig szólok otthon, illetve a lakótársamnak is szoktam mondani, nálunk ez a szokás. Ugyanakkor az nem normális, ha a részletekben kotorászik, vallat, faggat, számonkér stb., nekem már tinikoromban sem szóltak bele az ilyesmibe, nemhogy felnőttként.
2018. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk kamasz korban szerencsésebb lett volna kitaposni az utat... Én apukámat úgy szoktattam le a kérdezősködésről annak idején hogy úgyse mondtam meg semmit, ha a feje tetejére állt se, nem tudott mit csinálni.

Pl. "hova mész?", mondom a belvárosba. "Kikkel?", a barátaimmal. "Mit csináltok?", beszélgetünk.

Vagy anyukám amikor felhív mindig megijedve kérdezte hogy "hol vagy???", én meg mindig elmeséltem hogy börtönben vagyok éppen mert letartóztattak kábítószerfogyasztással, vagy valami hasonló sületlenség.


Huszonévesen már persze nem szép dolog flegmulni a szülőkkel úgy mint kamasz korban, nem tudom mit csinálj...

2018. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16-os: ha a kamasz gyerekem azt mondja, hogy elmegy a Belvárosba a barátaival találkozni, beszélgetni, az bőven elég.

Ha a férjem elmegy otthonról, ő is elmondja, hgy hova: pl találkozom Józsival, ne várjatok a vacsorával.

Együtt élő embereknél ez természetes.

2018. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, évek óta nem élek otthon. Múltkor kértem kölcsön anyámtól 3000-et, mert nem volt nálam pénz. Kapásból feltette a kérdést:

- Mire kell?

- Anyu, már nem vagyok gyerek!

- Jó-jó.... :D

2018. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
59%

Költözz el, és probléma megoldva, ha zavar.


Engem zavart, hogy gyerekként kezelnek, 21 évesen leléptem társbérletbe, ott legalább nem kellett beszámoljak az életemről apróra.

2018. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!