Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megőrültek. Mit tegyek?

A szüleim megőrültek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két évben anyámék teljesen megőrültek. Azzal kezdődött az egész, hogy anyám megcsalta apám és itt akarta hagyni a családot, de apám nem engedte és mindig vissza könyörögte anyumat. De anyum soha nem állt le,de apám már olyan módszereket is bevetett mint a vágdosás, öngyilkossági kísérlet (ezt akkor amikor itt voltak a barátnőim) és az egyik ujját is levágta. Kb mindennap megveri anyám, de anyámat meg csak a szeretője érdekli, apámat meg csak anyám. Egyikőjüket se érdekeljük. Én 16 vagyok és én "nevelem" kistesómat (11) mert anyumékat nem érdekli és így is el van züllve. Van még egy 21 éves bátyám, aki érzelmi roncs miattuk és eleinte szétszedte őket, de már nem foglalkozik velük. Apám saját maga mondta, hogy utál minket és öngyilkos lesz és itt hagy minket éhen dögleni,pedig mindig gyomorgörccsel figyelünk nehogy valamit mondjunk neki. Anyám megint elakar költözni és itt hagyni minket egyedül. Jelenleg miközben írom ezt, akkor is veszekednek.
2018. máj. 4. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Előző téged már kikelenne tiltani innen,folyamatosan bosszúra, agressziora,mások verésére biztatsz minden kérdezőt. Milyen keserüség van nálad a háttérben?
2018. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4%
Verd őssze őket,igyatok is mellé sokat ti is,magyar család modell 2018, no comment.
2018. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

13

Itt a pont :) Amúgy meg erősen púder a sztori, a gyerek valszeg nem kapott meg egy ipadet, és most dühöng.

2018. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Ez ugy kamu ahogy van. Ne erőlködj, a pszichiátriárol aki közveszélyes, nem engedik haza.

Amugy a bátyád lépjen le és vegyen magához.


De egyszerübb picsogni mindenkinek :)

2018. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fruzs33 ***** válasza:

Voltam már pszihiátrián.Nem tartanak ott erőszakkal senkit.Az én nem nagy elméjű apám sem volt ott évekig. Pár hónapot volt bent.

Nem értem mért kell kétségbe vonni emberek írását! Nem ismerjük a dolgokat,azt tudjuk csak egyedül,amit leírásban kaptunk.Ez Magyarország...sokan akarnak öngyilkosok lenni,és sokan lelkironcsok.Akinek nincs problémája az életben,az hazudik.

2018. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!