Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el anyukám,...

Miért nem enged el anyukám, illetve hogyan változtathatnék a véleményén? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy nem pesti vagyok, és nem szoktam gyakran utazni pestre budakalászról és most szeretnék találkozni egy barátnőmmel a városban és odatalálnék, már mentem oda és vissza párszor, de anya azt mondja mivel nagymamáméknál vagyok hogy hétre itthon kell lennem hogy a nagymamám ne aggódja szét magát.


Színházba akartunk volna menni, ami ugye eleve hétkor kezdődne.


Más velem egykorú ismerőseim hajnali háromig mászkálnak a városban és megengedik nekik, mit tufdnék csinálni?


(Az is baj hogy persze értem én hogy a nagymamám aggódós és idős de attól még rosszul érzem magam pedig próbálok nem önző lenni)



2018. febr. 5. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legyen, aki értetek meg színház után. Akár barátnőd szüleivel beszéld meg, hogy vigyenek haza.
2018. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 nekem éveken keresztül taxi vitte a gyerekeimet iskolába és edzésre is ha nem értem rá, heti 2-3 alkalommal, soha egyszer se húztak le.
2018. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én megértelek, de 14 évesen annak idején a Józsefvárosban megkergettek a buckalakók minket a barátnőmmel, egy színházi előadáson voltunk. Menj a szüleiddel, vagy a barátnőd szüleivel, az valóban biztonságos.
2018. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!