Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el anyukám,...

Miért nem enged el anyukám, illetve hogyan változtathatnék a véleményén? 14/L

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy nem pesti vagyok, és nem szoktam gyakran utazni pestre budakalászról és most szeretnék találkozni egy barátnőmmel a városban és odatalálnék, már mentem oda és vissza párszor, de anya azt mondja mivel nagymamáméknál vagyok hogy hétre itthon kell lennem hogy a nagymamám ne aggódja szét magát.


Színházba akartunk volna menni, ami ugye eleve hétkor kezdődne.


Más velem egykorú ismerőseim hajnali háromig mászkálnak a városban és megengedik nekik, mit tufdnék csinálni?


(Az is baj hogy persze értem én hogy a nagymamám aggódós és idős de attól még rosszul érzem magam pedig próbálok nem önző lenni)



2018. febr. 5. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Én sem engednélek el, főleg nem olyanokkal, akik 13-14 évesen hajnali 3-ig kint vannak. Mehetsz sírni.
2018. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Najó ne sírj. :D
2018. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Menjen el veletek a nagymama! 14 éves gyereknek este Pesten semmi keresnivalója. Gondolom, nem kell elmesélni, milyen bajok érhetnek.
2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
En sem engednelek el ketten a bnoddel ugy, hogy mondjuk este 10-11 korul kell bkvznod hazafele egyedul! Az mas, ha vki pesten nott fel belvarosban mondjuk es jobban megedzodott az ilyen helyzetekben, de meg nekik se ajanlott olyankor egyedul koszalni . Bnodnek nincs tesoja, aki elkiserhetne titeket?
2018. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beszéld meg nagymamáddal, hogy vagy elkísér titeket színházba vagy amikor vége van a darabnak akkor érted megy. Esetleg menjetek hamarabbi előadásra.
2018. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
53%

Én 36 évesen sem mászkálok este Pesten szívesen, pedig születésem óta itt élek. Azokról a szülőkről meg van a véleményem, akik hagyják, hogy a 14 év körüli gyerekük éjjel az utcán mászkáljon.

Próbáld meg nagymamáddal megbeszélni, hogy menjen veletek, sőt esetleg a taxi sem lenne rossz ötlet, úgy még a hazajutás sem lenne bajos (persze csak akkor, ha jut rá). Esetleg beszélhetnétek közösen a barátnőd szüleivel, hátha elkísérnének titeket, esetleg náluk is alhatnál. Sok variáció szóba jöhet, beszéljétek át őket, talán találtok valami jó megoldást.

2018. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
3 gyerekes szülőként se nagyon mászkálnék hajnali 3 kor BP-n :o látszik azon, ahogy írsz róla, hogy nem tudod, milyen akkor a város... sajnos éjfél felé már kellett mennem, nem volt más választásom, de egy kiskorút sem láttam, belőtt drogost, kötekedő részeget annál inkább. Örülj, hogy anyukád féken tart, később meg fogod neki köszönni.
2018. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van, 14 éves KISLÁNYNAK nem az utcán a helye Pesten éjszaka... szinházba tudtok menni kora du. is.
2018. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Pesten sötétedés után ilyen kislányoknak taxival kell menniük ha nincs aki hazaviszi őket. Kérj pénzt taxira.
2018. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Taxi, aki úgy húz le, ahogy nem szégyell, pláne kisgyerekekekt :)
2018. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!