Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan változtatha...

Szerintetek hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy úgy nőttem fel, hogy nem igazán neveltek a szüleim.(17éves vagyok) Nem hibáztatom őket mivel sokat dolgoztak és fáradtak voltak. Valamiért a lelkem mélyén mégis vannak dolgok amiket nem igazán bocsájtottam meg nekik. Például hogy 3 éven keresztül konkrétan azt se tudták mi van velem, kb.csak köszöntünk egymásnak és annyi. Viszont én hihetetlenül magányos voltam, mivel abban az időszakban közösítettek ki az osztályban és senkim sem volt. Ezen kívül folyamatosan veszekedtek és mindig rámfogta apukám, hogy miattam van. Ha ebédnél megszólaltam mindenki mondta, hogy ne beszéljek már ennyit stb. Amikor idegesebbek voltak akkor pedig nem túl szép dolgokat mondtak rám, amik szintén megmaradtak. Pedig már 3-4éve volt.

A szüleim már külön élnek, apukám mondhatni lelépett, néha keres.

szóval rá ezért is neheztelek. Nem akarok ezekre a dolgokra gondolni, de nem tudom hogy felejthetném el őket. Persze tudom hogy én se vagyok hibátlan, de ezeket akkoriban nagyon komolyan vettem sajnos.


2014. okt. 3. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2014. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem nagyon lehet, de ne állandóan ez foglalkoztasson. Tanulj, olvass, sétálj a barátaiddal, sportolj, vegyél részt a házimunkában. Ha így elfoglalod magad, talán kevesebb alkalommal jut eszedbe a múlt. A jövővel foglalkozz, és bízz abban, hogy jobban fogod érezni magad. Fel a fejjel.
2014. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne rágódj a múlton!Úgysem változtathatsz rajta,akkor minek agyalsz?Elmúlt,kész!Koncentrálj a jelenre!
2014. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!