Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs semmi lelkierőm már az...

Nincs semmi lelkierőm már az életben, ezen hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok még csak, de beleuntam az életbe. Az ember társas lény, de engem nem vesznek emberszámba, így nem tudok társaságban lenni, normális életet élni. Mint ahogy egy vak nem lát, siket nem hall, én élni nem tudok, barátkozni, így sok dologtól, szórakozástól, élménytől elesek. Mindent egyedül kell elintéznem az iskolában is, nem szólhatok xy-nak hogy nem jön-e el velem az akárhova mint mások, nekem azt is egyedül kell.

Akikkel barátkozni próbálok a lehető leghamarabb próbálnak megszabadulni tőlem.

Családot se alapíthatok szerintem soha, mert a lányok is maximum röhögni tudnak rajtam a hátam mögött hogy milyen csúnyának tartanak, de velük se tudok jóba lenni.

És szerintem azért fordul el tőlem mindenki, mert látják rajtam hogy bánatos vagyok, nincs benne semmi élet.

Nem bírok egyedül, magányosan írni, hogy az az 1-2 ember akivel tudok beszélgetni, még azok is totál lesz*rnak látom rajtuk (és messze élnek), én is társas lény szeretnék lenni.

Hogyan változtathatnám meg ezeket? A környezetemben mindenki elítélt már.

18/F


2014. szept. 20. 11:59
 1/2 anonim válasza:
Először az önbecsüléseden kellene javítanod, jöjj rá milyen jó tulajdonságaid vannak, építs ki magadnak egy stílust, ismerd meg a személyiséged! Próbáld meg lehető legjobban kifejezni önmagad! Aztán próbalj meg alaposan lelkileg és testileg feltöltődni, ami mondjuk nehéz barátok nélkül. Tűzz ki magadnak egy célt, és találj egy pélfaképet. Aztán kezdj el valamilyen közösségbe járni, vagy sportolni..stb és onnantól, ha még önbizalmad is lesz hozzá, minden remekül menni fog!
2014. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magadnak kell megoldani. Az, hogy sportolj, járj közösségbe nem fog segíteni. Legalábbis nekem nem segített. Ugyanúgy lesz@tak és lesz@rnak az új emberek mint a régiek, semmi sem változott.
2014. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!