Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok olyat, aki meggondolta...

Tudtok olyat, aki meggondolta magát a gyerekvállalás kérdését illetően?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint egy éve együtt vagyunk. Az elejétől tudom, hogy nem szeretne házasságot és gyereket, mégis belementem a kapcsolatba, a szerelem nagy úr. Azzal magyaráztam magamnak, hogy én sem akarok gyereket 30 alatt, addig meg amúgy is bármi megtörténhet, szakíthatunk, meggondolhatja magát, stb. Igazából a mai napig így gondolom, csak néha kicsit fáj, hogy nem tudok előre tervezni. Egyébként fiatalabb is nálam, én 25, ő 23.

Ismertek olyat, ahol a férfi idővel meggondolta magát, és megházasodott vagy gyerek is lett?


2018. jan. 16. 17:30
1 2 3
 21/21 at__us ***** válasza:

Szerintem ez teljesen korrekt, hogy tisztázta, mi a szándéka! Ugyanakkor vedd figyelembe, hogy 20-as évei elején még egyáltalán nem gondol ilyenre egy férfi. Egzisztencia is kell a "normális"

felneveléshez, no meg ahhoz, hogy "éljünk".

Nem tudom pasid hogy áll ezekkel, de nagyon sokan küszködnek egyáltalán azzal is, hogy az alapokat

lerakják mint pénzügyi mint pszichés téren nem csak a családhoz, de a saját élethez is.

Jómagam is kb. ebbe a korba vagyok (24/F),

és azt mondom, hogy ne próbáld rávenni, rátukmálni indirekten, mert ha működik is, akkor utána a családi életetek fogja azt megszívni, inkább vedd elő a témát 3-4 év múlva, akkor ő is már kicsit komolyabb lesz és nem fogja feltétlen elutasítani, na meg nem fog megijedni az egész dolog súlyától, de te sem fogsz még kifutni a az időből, hogy új párt keress magadnak.


(24/F),

2018. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!