Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudtok olyat, aki meggondolta...

Tudtok olyat, aki meggondolta magát a gyerekvállalás kérdését illetően?

Figyelt kérdés

Párommal több, mint egy éve együtt vagyunk. Az elejétől tudom, hogy nem szeretne házasságot és gyereket, mégis belementem a kapcsolatba, a szerelem nagy úr. Azzal magyaráztam magamnak, hogy én sem akarok gyereket 30 alatt, addig meg amúgy is bármi megtörténhet, szakíthatunk, meggondolhatja magát, stb. Igazából a mai napig így gondolom, csak néha kicsit fáj, hogy nem tudok előre tervezni. Egyébként fiatalabb is nálam, én 25, ő 23.

Ismertek olyat, ahol a férfi idővel meggondolta magát, és megházasodott vagy gyerek is lett?


2018. jan. 16. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
1 év után már ilyeneken agyalsz? Miért? Semmi értelme.
2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogja meggondolni magát. Nem illetek ossze,nem derult ki,az elején? Csak remélni tudom h nem készulsz épp átverni a gyogyszerrel,garantáltan egyedülállo Anyuka leszel utána,igy meg lenne egy társad aki szeret,nem minden egy gyerek sokan megvannak nélkule.
2018. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

"meggondolhatja magát"

Itt szúrtad el, mert ő elmondta hogy mit akar, te meg figyelmen kívül hagytad.

Nem ismerek olyat aki meggondolta volna magát, a kollégám is gyerekmentes kapcsolatban él 10 éve, én meg gyerekmentes házasságban 6 éve. Egyikünk se akart az elejétől fogva, mérlegelve a döntés minden előnyét-hátrányát (pl a korlátozottabb párkapcsolati lehetőségeket).

Ha viszont a kapcsolat így indul, akkor a gyereket valójában akaró csak áltatja magát és becsapja a másikat. Nem akar gyereket, soha nem fog akarni és ehhez kell tartani magad.

Erre a tökéletes megoldás a vaszektómia, csak nem itthon. Külföldön magánban 400 euróért megoldják, ha már itthon elvették a reprodukciós jog irányítását az emberektől.


Férfiak! Csak addig terjed a jogotok, amíg a golyókban maradnak a kicsikék. Utána nulla. Nem kevés nő lesz teljesen véletlenül terhes.

2018. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

A szerelem nagy úr. Azzal magyaráztam magamnak, hogy én sem akarok gyereket 30 alatt, addig meg amúgy is bármi megtörténhet, szakíthatunk.

Baromi nagy szerelem lehet ha a szakitás is opcio, egy év után meg nem a gyerekkérdésen kéne agyalni,hanem a normális párkapcsolaton ahol nem áltatjuk magunkat,mikor a másik fél tisztán elmondta h mit akar és h mit nem akar.

2018. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek. Megmondta az elején, csak téged nem érdekelt. Gondolom az a terv, hogy majd kisírod/ráerőlteted, rosszabb esetben átvered a gyógyszerrel és felcsináltatod magad ha már minden kötél szakad.

Én 36 vagyok, nő, és nem akarok gyereket és ezt el szoktam mondani annak aki jobban közeledik felém, hogy képben legyen, ez így tisztességes.

Egy ismerősöm, fiatal srác, nagyon nem akart MÉG gyereket, meg is mondta 45 ezerszer a barátnőjének, aki persze minden 2. nap gyerek után vinnyogott. Aztán a srác kezdte unni a dolgot és már a szakítást tervezgette hosszú hetek óta erre mit ad isten? Igen...terhes lett a lány, persze senki sem érti hogyan..... Aha :D Micsoda talány... Azóta már megvan a gyerek, együtt maradtak, csak épp a srác fogyott vagy 10 kilót kapásból, hogy hirtelen el kéne tartania két embert, pedig ő nem ezt akarta.

2018. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen átverősöknél nincs gusztustalanabb. Gyerekkel nem lehet magamhoz láncolni férfit.
2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne arra várj,hogy meggondolja magát,hanem lépj és keress egy hozzádillõ pasast.
2018. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek tervezetten 3 gyerekes apukát, aki 23 évesen még tartós párkapcsolatot se akart, nemhogy gyereket.:-) 38 évesen nősült, aztán zsinórban jöttek a gyerekek. 25 évesen nyugodtan lehet gyerekkérdésen agyalni, itt az a bibi, hogy a 23 éves srác, ha egyszer netán meg is gondolja magát, az szinte biztosan nem mostanában lesz. Kérdés, hogy neked mi a fontos, pasi van annyi, mint égen a csillag, ha ennyire nem fedik egymást az elképzeléseitek, nem biztos, hogy érdemes még éveket rááldozni az életedből.
2018. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy nem tiszteled a párod, így mi értelme van a kapcsolatnak?
2018. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Ő korrekt volt, elmondta, hogy mit (nem) akar. Te nem voltál korrekt, és már az elején kamuztál. Grat.


Egyébként nem ismerek ilyet, általában akik eldöntik, hogy gyermekmentesen szeretnének élni, azok úgyis fognak élni.

2018. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!