Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszeljem ra anyaekat,...

Hogy beszeljem ra anyaekat, hogy ne kelljen holnap suliba mennem? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Alapból jo tanuló vagyok, leginkább otos, de most nagyon elcsesztem a felkészülést holnapra (lesz 2 TZ, egy ropi, meg kell harom beadandó XY tantárgyból, egyikkel se vagyok kész). Ebben az évben egyszer mar volt ilyen, akkor megengedték, hogy itthon maradjak, mondván, hogy tényleg nagyon nehéz igy hirtelen átállni a nagyon kemény tanulásra, egyszer el lehet nézni (most vagyok hetedikes, es sztem ezerszer nehezebb, mint a hatodik). Meg is fogadtam, hogy többet nem lesz ilyen, de most megint összecsaptak a fejem felett a hullámok, es nagyon szégyellem is magam miatta, de ennyi idő alatt nem fogok tudni mindennel végezni. Nagyon nehéz anyagokból lesz TZ, es nem szántam rajuk eleg időt... Meg ugye a ropi es a beadandók.


Hogyan gyozzem meg anyaekat erről? Nem is bírok a szemükbe nézni, tuti csalódnak bennem, ha elmondom nekik. Meg aztán azt is hihetik, hogy rendszert akarok csinálni ebből, mert ugye mar volt egy ilyesmi eset, es ott megígértem, hogy nem lesz több ilyen... De komolyan tanultam a hibambol, es most TÉNYLEG megfogadnam. Tudom, hogy saját kárán tanul az ember, de nem engedhetem meg magamnak, hogy szarul sikeruljenek a dogak, es egyest kapjak a beadandok miatt, hiszen a hetedikes év nagyon sokat szamit a gimihez.


Nagyon sajnálom ezt az egészet tényleg. :( Szerintetek hogyan gyozzem meg őket? Mar igy is eljátszottam náluk a lapjaimat a multkorival.


Köszönöm a válaszokat, es hogy elolvastatok!


12/L


2017. nov. 29. 16:06
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
75%
1 nap 3tz-t lehet írni.Ird meg a beaadandókat és tanulj a tz-re,meg a röpdogára.Mi lesz veled gimnáziumban?Ha most nem tanulsz?Kösd fel a gatyád!
2017. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
En hetedikben figyeltem az órán és hoztam a 4, 5 ost, aszem nyelvtanból voltam csak 4 es azokból ami a felvetelibe beleSzámít
2017. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj ,ha most kimaradsz egy napig megint le leszel maradva :D Tanulj lefekvésig 10 perces szünetekkel, hamar feküdj le hajnalban pedig kelj fel és folytasd.

Én is hetedikes vagyok és mindig ezt csinálom... Tízig tanulok,aztán lefekszem fél hatkor pedig folytatom :)

2017. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem magyarul kérd meg őket szimplán és egyszerűen bár én orvoshoz szoktam járkálni, vagy az of-höz, mert ő is gyakran leigazol nekünk pár napot.
2017. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

Természetes, hogy nem sikerül minden, még egyetemen is előfordul, hogy nem tanul valaki időre. Abban az esetben ott a pót ZH. Ha többen beszéltek a tanárotokkal, akkor lehet, hogy most, általános iskolában is megengedi, hogy javítsatok... Tudod, jön a Mikulás, karácsony, csak megesik a szíve, na. Főleg úgy, hogy hetedikesek vagytok, és beleszámít a gimis felvételibe.

Én megírnám, mert vállalja az ember a felelősséget a tetteiért, de biztosan rákérdeznék, hogy ha nem sikerül jó, akkor javíthatok-e.


22/N

2017. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Simán tudsz tanulni még. Maximum fent maradsz éjfélig. Ne ezzel a kédéssel pazarold el a időd!
2017. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
Írj puskát.
2017. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Oltó Elemér ***** válasza:
23%
Reggel.pohár meleg vîzbe öntsél sok sót igyál egy kortyot azonnal behánysz😂😂😂😂
2017. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%
Milyen suliba jársz,te jó ég!
2017. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy ,és ilyen esetbe nem is engedném hogy itthon maradj ,ha tanultál volna nem lenne ez .
2017. nov. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!