Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lényeg nyugot életet szeretn...

A lényeg nyugot életet szeretnék anyám 51 és még mindig bulizik meg párkapcsolatot keres. Nem tudja értékelni a nyugot békés életet úgy viselekedik mint 1 gyerek. Ha elköltözök akkor meg öngyilkoságal fenyeget?

Figyelt kérdés
A napi 8 óra munka után unalmas lenni másnak meg annyora értelmes szülei vannak mirt csak én anyám bolond.És az a baj mindig ilyen volt lehet valami betegsége van mert ez nem normális viselkedés.
2017. okt. 6. 01:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

16, igen, soha nem megengedett a szórakozás, ilyet csak a feslett erkölcsűek csinálnak, bármilyen korban, élethelyzetben. :D

Feltűnt már különben, hogy még életemben nem találkoztam annyi besavanyodott emberrel, mint ezen az oldalon.

2017. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%

"Még közel 10 évet dolgoznia kell napi 8 órát. "

Maradjunk annyiban, hogy 15-öt, ha addigra nem emelik tovább a nyugdíjkorhatárt.


Miért ne bulizhatna? Miért kéne neki otthon a 4 fal között sálat kötni? :)

Miért ne kereshetne párt?


A viselkedésében egyedül az öngyilkossággal való fenyegetőzés a gáz.

Kifejtenéd mi a nem normális viselkedés az öngyilkossággal való fenyegetést leszámítva? Én semmi ilyent nem látok.

2017. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%

"Az a fajta, aki nem hajlandó elfogadni a korát"


Szerinted azzal fogadja el valaki a korát, hogy otthon gubbaszt magányosan? LOL

2017. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
97%

Én megértem a kérdezőt. Szerintem, ha anyád ilyen hülye, már bocsánat, akkor amint lehetőséged van rá lépj le és hagyd ott. Nem fog öngyilkos lenni, ez csak egy üres fenyegetőzés, ha egyedül marad, akkor esetleg észhez tér és rájön, hogy ez így nem jó és változtatni kell rajta. Addig te élheted az életedet, nézz körül hátha találsz jobban fizető munkát és ha már lesz egy kis megtakarításod, akkor előbb-utóbb lehetséges, hogy tovább is tudsz tanulni egyetem mellett pedig ugyanúgy dolgozhatsz (ami nehéz, de nem lehetetlen és szerintem egy próbát megér, még akkor is, ha most úgy érzed, hogy nem menne). Esetleg, ha anyukádnak van egy barátja, rokona, akivel jóban van és ad a szavára, akkor vele is beszélhetnél, hátha úgy jó útra tudnátok téríteni.

Alapvetően egyébként nem azzal van a baj, ha valaki felnőttként, 50 évesen is bulizik. Én úgy gondolom, hogy azért szerintem van valami különbség aközött, hogy valaki időnként eljár ide-oda a barátnőivel (kocertre, buliba akármi) és párt keres, valamint aközött, hogy valaki minden hétvégén részegen vonaglik és rázza a seggét a tizenéves tinik között a discoban, közben pedig minden jöttmentre rámászik...A kérdező nem írta le pontosabban, hogy mi a helyzet az anyukájával, de gondolom, hogy ha normálisan, kultúráltan járna el szórakozni, úgy, hogy az nem megy semmi másnak a rovására (pl. mellette ugyanúgy dolgozna), akkor azzal nem lenne semmi problémája, hiszen az tényleg rendben van. Ugyanakkor az semmi esetre sem normális, hogy ilyen céltalan semmitevésben él, mert az nem vezet jóra.. Én elhiszem, hogy 50 évesen is jól esik kiereszteni a gőzt, annyi ledolgozott év után már vágynak a pihenésre stb., de nem az a megoldás, hogy akkor gondolnak egyet és nem járnak be dolgozni, hanem helyette buliznak meg pasiznak...Ugyanaz a helyzet, mint a fiatalok esetében, mert nincsen vele baj, ha valaki eljár szórakozni, de azért azt felelősségteljesen tegye. Értelemszerűen egy fiatal lány ilyen szempontból könnyebb helyzetben van, míg felnőttként már sokkal több minden szakad az ember nyakába, amire gondolni kell. Nekem is van olyan ismerősöm, aki a negyvenes éveiben jár, de a második gyerekkorát éli és úgy viselkedik mint egy 15 éves kamaszlány, mindig új "menő" telefonja van, eljár bulizgatni, partizgatni a 20 éves párjával, és elszórja a pénzét minden hülyeségre, majd mikor már késő, akkor döbben rá, hogy "ja, amúgy nekem van 4 gyerekem, akinek kellene enni adnom, kellene venni fát mert nem fogunk tudni mivel fűteni meg amúgy be kellene fizetni a számlákat", azonban ilyenkor már nincs egy fillérje sem és akkor megy ehhez-ahhoz kölcsönkérni mert sajnos ő nem tud megélni a fizetéséből...de értelemszerűen ez nem egy működőképes dolog.

2017. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy, nagyon felelősség sincs benne van hogy, munkahelyet is bulizik pl: nem megy be.Meg mindig csak édességet vásárol semmi normális kaját mondtam hogy, nagyon egészségtelen erre vett péksüteményeket.Felőlem éljen csak nekem senki ne akarja bemesélni hogy, nyugdíjas koráig végig bulizza az életét felelőtlenül az nem valami betegségnek a tünete.
2017. okt. 6. 15:53
 26/29 anonim ***** válasza:
28%
XDD Hát besz@rok...Akkor is ez lenne a reakciótok, ha mondjuk egy tinilány csinálná? Csak mert felnőtt, kapásból értelmesebb,mi ?
2017. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%

".Akkor is ez lenne a reakciótok, ha mondjuk egy tinilány csinálná? Csak mert felnőtt, kapásból értelmesebb,mi ?"


Mindenesetre ő már felnevelt egy gyereket egyedül, van hol laknia és a saját pénzéből bulizik, nem apuciéból.:-)

Annyira jót röhögtem azon a válaszolón is, akit csak úgy lehetett anyós házából végre kiutálni, hogy a kedves mama a 20 éves pasijával ellopatta a jegygyűrűjét.:D

2017. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor is ez lenne a reakciótok, ha mondjuk egy tinilány csinálná? Csak mert felnőtt, kapásból értelmesebb,mi ?"


Ne szarj be kedves 26-os. Ha egy 30 éves férfi úgy viselkedik mint egy 3 éves óvodás, akkor mire gondolsz?


Csak azért kérdezem így, mert ebbe talán jobban bele tudsz helyezkedni. Mondjuk néha bepisil, hisztizik a kisautóért és lapáttal fejbe veri, aki a homokozóban elrontja a várát.

Ennek ellenére a 3-4 éves nagyon okos -megtanul egy nyelvet, amit a 30 éves kínkeservesen teszi. Érted?

2017. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
24-es a 40es éveiben járó 4 gyerekes ismerős gyerekeinek hol van az apjuk? Annyira zavar hogy mindig csak a nőket kérik számon. Gondolom apuka is 20 éves nőkkel bulizik, az nem gáz? Egyébként nem értem a mai fiatalokat én 20 évesen sosem akartam 40 és 50 évesekkel bulizni, most meg annyi ilyen van. Vajon mi lehet ennek az oka?
2021. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!