Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lényeg nyugot életet szeretn...

A lényeg nyugot életet szeretnék anyám 51 és még mindig bulizik meg párkapcsolatot keres. Nem tudja értékelni a nyugot békés életet úgy viselekedik mint 1 gyerek. Ha elköltözök akkor meg öngyilkoságal fenyeget?

Figyelt kérdés
A napi 8 óra munka után unalmas lenni másnak meg annyora értelmes szülei vannak mirt csak én anyám bolond.És az a baj mindig ilyen volt lehet valami betegsége van mert ez nem normális viselkedés.
2017. okt. 6. 01:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%
Az a fajta, aki nem hajlandó elfogadni a korát. Lefogadom, hogy úgy öltözik, mint egy tini. A hideg kiráz az ilyen nőktől.
2017. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, szépen költözz el, anyuka nem fog végezni magával, hanem folytatja második tinigyerekkorát - nem kell ehhez egy felnőtt családtagnak asszisztálni. És úgy élj, úgy pihenj ahogy neked jól esik.
2017. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
12-es, 50 évesen aztán marha idős... :D
2017. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
61%
51 évesen miért ne mehetne bulizni, koncertekre, fesztiválokra? Az a gond,ha Neked fiatalon nincs igényed a haverokra, programokra, Te akarsz úgy élni, mint aki nem is bír kimozdulnia lakásból. Gondolod, hogy nincs igénye, szexre, társra? Az nem olyan idős ám. Ha nyugodt életet szeretnél, teremtsd meg magadnak és ne Anyukádat piszkáld a semmiségekért. Költözz el, ne aggódj nem lesz öngyilkos, bár tény, lehet jobban viselné, ha lenne már új párja. Inkább támogasd és segítsd abban, hogy találjon új párt.
2017. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az a baj emiatt az élet vitel miatt kelet beállnom 18 évesen dolgozni mert nem talált munkát magának és csak bulizót a lakás meg tele volt adóssággal.Már minden ki lett fizetve félre téve is van pénz ö meg vizatért ugyanerre a céltalan életre.Csak reméltem hogy, emberek tanulnak a hibákból de rajta semmi fejlődést nem láttok.Soha nem viselkedett felnőttként mindig ez a gyerekes gondolkodása volt ezért gondoltam hogy, valami betegség mert más magyarázatot már nem tudok.A másik meg szeretem volna tovább tanulni de így nem lehet mert nekem nem menne a munka meg a tanulás is.Csak irigyelek másokat akiknek meg támogatnak a szülei meg biztatnak én meg csak fen maradásért kel küzdjek állandóan mert nem lehet felnőttként viselkedni.Apám már kiskoromban meghalt de valószínű már rég itt hagyta volna ö is a fenébe.
2017. okt. 6. 10:01
 16/29 anonim ***** válasza:
57%

Ha 15 évesen bulizik valaki, akkor az a baj, ha 20 évesen a gyereke mellett bulizik, az is baj, ha meg megvárja, amíg felnő a gyereke és utána szeretné élni az életét, az is baj? Akkor mikor szabad szórakozni? Soha?

Kedves kérdező, ha anyukád eljár szórakozni és még pasit is keres, akkor ki fogja bírni nélküled. Szépen fogod magad és keresel a közelben egy albérletet, aztán mész, ennyi. Aztán onnantól kezdve végig alhatod az egész napot, ha neked az kell.

2017. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%
Kettõtök közül biztos nem Te vagy a nyugdíjas?
2017. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
Én megértem a kérdezőt. Tényleg szinte behozhatatlan versenyelőny fiatalnak az, ha szülei támogatni tudják abban, hogy nappalin végezzen egyetemet, mellette nyelvet tanuljon, külföldön is tanuljon 1-2 félévet.
2017. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%

Kapuzárási pánik.

Exanyósból akkor robbant ki, mikor megszületett a nagylányom (első unoka)

Borzasztó időszak volt. Eladósodott, aztán hitellel fizetett hitelt, miniszoknya, flitter, huszoneves gizdaklal jart. Együtt éltünk, mert nem tudott megélmi.

Aztán, mikor az egyik ügyeletes ágymelegítője ellopta a jeggyűrűmet, összepakoltam és leléptem.

Hét év telt el, mára egész jól lecsillapodott.

2017. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy sem kell mindenkinek egyetemre mennie.

Valakinek a szart is lapátolnia kell.

2017. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!