Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lényeg nyugot életet szeretn...

A lényeg nyugot életet szeretnék anyám 51 és még mindig bulizik meg párkapcsolatot keres. Nem tudja értékelni a nyugot békés életet úgy viselekedik mint 1 gyerek. Ha elköltözök akkor meg öngyilkoságal fenyeget?

Figyelt kérdés
A napi 8 óra munka után unalmas lenni másnak meg annyora értelmes szülei vannak mirt csak én anyám bolond.És az a baj mindig ilyen volt lehet valami betegsége van mert ez nem normális viselkedés.
2017. okt. 6. 01:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
A bulizással meg a pasizással nincs baj. 51 éves, nem halott. Az öngyilkossággal fenyegetőzés viszont gáz, de szerintem nem fogja megtenni, de azért kérdezz meg egy pszichológust.
2017. okt. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

51 éves????

Mit csináljon?

Még közel 10 évet dolgoznia kell napi 8 órát.

Mit szeretnél? Hazamegy, megfőzi neked a vacsorát, kimos, kivasal, aztán leül a sarokba kötögetni?

Vagy csak símán legyen öngyilkos, hogy ne legyen útban?


Az elköltözést pedig megbeszélni kell, nem pedig fegyveres fenyegetésként kezelni.


Apádról nem írsz. Gondolom nem Veletek él.

Te egyedül tervezed leélni az életed?

Ha nem és anyád ugyan ezt szeretné, akkor mi a különbség?

2017. okt. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
78%
Nem tudom hany eves vagy, de a lenyeg: kulon eleted kell hogy legyen. Pl ha mar nem tanulsz es egyedulallo vagy, a helyedben elkoltoznek nyugat magyarorszagra. 170-250 kozott lehet keresni ugy hogy szallast is biztositanak. en igy csinaltam amikor szabadulni akartam a lelkileg es anyagilag is rajtam eloskodo anyamtol. Nalunk bevallt. Rengeteget hisztizett eleinte, de lassan csend lett, talalt maganak ferjet es mindenki boldog...
2017. okt. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Az anyáddal egy gond van, az, hogy nem tud téged elemgedni. 51 évesen még egyáltalán nem öreg egy nő, amikor manapság sokan 40 felett szülik az első gyereküket.:-) Miért ne bulizhatna, kereshetne párt? Ez teljesen normális dolog. Inkább imádkozz, hogy találjon is, akkor könnyebben leválhatsz róla.
2017. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én is most olyan munkahelyen gondolkozok ahol van szálásom.Ez nem normális nen tiniröl beszélünk.
2017. okt. 6. 07:45
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Bárcsak az én anyám lenne ilyen (fenyegetőzést kivéve), és nem egy megkeseredett ember, aki soha nem mozdul ki, és 20 éve férfit nem látott.
2017. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
Lehet anyukád bipoláris. Vagy simán csak túl hamar a taposómalomba került és szeretne még egy kicsit élni. Abban a korban vagy,hogy újra tud egy kicsit magaval is törődni. Én küldenélek,nem marasztalnálak.
2017. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

De, normális. 20+ évig arrol szólt az élete hogy feladta érted, most végre megint a sajátját élheti ugy, ahogy akarja.

Igaza van, ha végre kirepül a gyerek, mi is turázunk, sörözünk, metálkoncertekre járunk, mint előtte ;)


Jobb lenne, ha besavanyodva ücsörögne otthon?

2017. okt. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Nagy újdonságot mondok neked kérdező: anyukád NEM öreg. Igenis bulizzon, keressen párt. Ne ássa el magát.Sok energikus, életvidám nőt ismerek. Hiszen éppen most ért abba a korba amikor már a saját életét élheti, nem kell a gyerekein "kotlani" Végre ő van, nem a család.
2017. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Abban semmi gáz sincs, hogy bulizik, pasizik. Egyszer élünk, ennyi idős független nőként már minek játsszon szerepet. Az viszont mélységesen elítélendő, hogy öngyilkossággal zsarol. Mi az oka, ha elköltöznél saját fizetéséből csak nyomorogva tudná fenntartani a lakást? Ez sem morálisan elfogadható indok, de együtt-érezhetőbb ilyen esetben az ilyen kétségbeesett fenyegetőzés.
2017. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!