Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülőnek mi a véleménye?

Más szülőnek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a baratommal és együtt szerettünk volna aludni anyukám meg engedte volna de apam nem sőt neha úgy kezel mint egy 10eveest el akartam menni 2ora hosszara setalni azt mondta fel óra múlva legyek otthon. Azt se szereti ha barátunk nálunk van en nem mindig mehetek hozzajuk olyan gyerekesen állnak a dologhoz. Pedig mar egyszer aludtam vele mikor nyaraltunk jo akkor rosszul voltam es mondta h maradjak vele de másik este nem is engedtek meg.



Mas szülők ti mikor engednetek hogy egyutt aludjanak a gyereked a baratjaval/baratnojevel ? Ill. Ti is eleg gyerekesnek tartjatok vagy csak szerintem az az egesz? (nem lenne semmi szex vagy ilyesmi mert en meg varok vele es o megérti)



2017. okt. 5. 18:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 17 éves koromtól engedték a szüleim, hogy néha napján nálunk aludjon a párom. ( Előtte nem is volt kapcsolatom. )Bíztak bennem, kedvelték őt is. Ők is azt mondták, hogy inkább biztonságos körülmények között legyünk együtt, mint máshol, hiszen tudták, úgyis találnánk rá alkalmat. Én nagyon örültem ennek a helyzetnek, jó érzés volt, hogy bíznak bennem. Egyébként a szüleim sok esetben ilyenek voltak. Persze voltak szabályok, de a gyeplő kicsit mindig lazább volt, emiatt sosem lázadtam, sosem éltem vissza a bizalmukkal. Hiába kaptam nagyobb szabadságot, ettől pont nem züllöttem, hanem felelősség teljesebb lettem. Igazi bizalmi kapcsolat volt, én is így szeretném nevelni a gyermekeimet.
2017. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 17 evesen volt az elso komoly kapcsolatom. En Bp O Szeged. 6 honapig leveleztunk , teloztunk cseteltunk. Mar szerettunk volna talizni akar egy napra. Szuleim tudtak rola az elso leves valtas ota. Beszeltem veluk rola , h szombaton szeretnenk talizni elmenni moziba es utana mindketten haza megyunk. Anyum mondta , h rendben semmi akadalya , de elobb szeretne a szuleivel beszelni. Telon beszeltek a szulok (nem 5 percet!). Utana mondtak , h ha szeretnek elmehet hozza pentek delutan (suli utan) es vasarnap estere legyek otthon. Orultem mint majom a banannak.😀 Azert en mentem hozza mert O 5ig volt suliba es mire leert volna hozzam pestre lett vna v este 10. Utan aug.20.an jott pestre tuzijatekra es eljott hozzank 1 hetre. Igaz ez nem most volt hanem kb 15 eve de a lenyeg azaz h nem tiltakoztak a szulok es meg engedtek h tobb orat utazzak hozza.
2017. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem a hangoskodás miatt nem engedik a szüleid, hogy együtt aludjatok elsősorban, hanem a hangoskodás esetleges következménye miatt, legalábbis szerintem.
2017. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

Na jó, de azért ki szereti hallgatni, hogy épp szexel a lánya? Ha esetleg egy anyát nem is zavar, bár engem zavarna, de egy apát valószínűleg igen.

Napközben legyetek együtt, mikor apukád nincs otthon. Ha van ilyen időszak.

2017. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
13%
Nem visitani kell szex kozbe es falat rombolni.😂 Lehet azt halkabban is. Es nem csak agy letezik a vilagon.😉
2017. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#18 +1

nálam ugyanez volt de már elköltöztem otthonról :D

2017. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az orális szex nem jár hanggal.
2017. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!