Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülőnek mi a véleménye?

Más szülőnek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a baratommal és együtt szerettünk volna aludni anyukám meg engedte volna de apam nem sőt neha úgy kezel mint egy 10eveest el akartam menni 2ora hosszara setalni azt mondta fel óra múlva legyek otthon. Azt se szereti ha barátunk nálunk van en nem mindig mehetek hozzajuk olyan gyerekesen állnak a dologhoz. Pedig mar egyszer aludtam vele mikor nyaraltunk jo akkor rosszul voltam es mondta h maradjak vele de másik este nem is engedtek meg.



Mas szülők ti mikor engednetek hogy egyutt aludjanak a gyereked a baratjaval/baratnojevel ? Ill. Ti is eleg gyerekesnek tartjatok vagy csak szerintem az az egesz? (nem lenne semmi szex vagy ilyesmi mert en meg varok vele es o megérti)



2017. okt. 5. 18:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%
Mi 16 evesen aludtunk együtt elöször,mikor 4 honaposak voltunk,de a szexszel vartunk fel evet... azota is együtt vagyunk,ennek lasssn 9 eve :)
2017. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Egy ennyi idős lány életébe már nem kéne ilyen szinten beleszólni.
2017. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Normális, hogy féltenek a szüleid, és ez valószínűleg azért van, mert félnek, hogy teherbe esel és otthagy a srác... Oké, ez most nagy klisé volt, de az a lényeg, hogy megbízzanak benned és a barátodban is. Beszélgessetek velük az érzéseitekről, hogy a párod nem a szex miatt van veled, és ha eljön majd az ideje, felelősségteljesek lesztek, védekezni fogtok. Lehet, hogy túl intim téma a szülők előtt, de ha tisztában lesznek a "terveitekkel", akkor lehet, hogy nyugodtabb szívvel engedik majd meg, hogy együtt aludjatok. Az a legfontosabb, hogy minden akkor történjen meg, amikor már készen állsz lelkileg és nem bánnád meg.


Mi is pár hónap után aludtunk együtt először (bár nálunk más a helyzet, nagy a távolság köztünk, szóval mindenképp maradt volna éjszakára), és egy évet várt rám.

2017. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha nagyon komoly a lányom, akkor gondolom, megengedném, meg látok arra is esélyt, hogyha még nem látnám őt annyira komolynak.
2017. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
14.vagyok,nekem még nincsen gyerekem
2017. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem értene meg mert apam olyan h lesz*rja mással mi van neki jo az élete a többieknek meg meg keseríti es nem túlzok. Baratom nem egyszer próbált fele nyitni de mint akit nem is erdekli. Es nem felt egyetalan nem is törődik velem csak masok elott jatsza a jo apát "aki félti a kicsi lanyat" kozben meg sehol semmi. Nem mehetek kb sehova anyatol harcolok ki mindent o falaz h itt meg itt vagyok kozben total nem.

2017. okt. 5. 20:48
 17/27 anonim ***** válasza:
33%
"Apa, kár a gőzért, már 12 évesen szanaszét kúúrták mindkét lukamat, most már úgyis mindegy"
2017. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Én az anyukámmal lakom, 24 éves vagyok, és nem engedi, hogy a barátom itt aludjon. Úgyhogy van olyan, akinek tök mindegy, hány éves vagy, milyen ember a barátod mennyi fizut teszel le az asztalra, milyen a kapcsolatotok a szüleiddel (amúgy jó) stb., akkor sem engedi, "mert annak idején neki sem engedték". Fu ck logic.
2017. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13%

Hát, figyelj, több oka is lehet ennek, hogy nem engedi. Este, éjszaka nyilván a szüleid is otthon tartózkodnak, és nem lenne jó, ha valami áthallatszana. Jó, tudom, tudom, nem szexelnétek egyelőre, csakhogy lehet, hogy a szüleid nem bíznak ebben.


Laktam olyan lakótársakkal, ahol a pasinak nem volt elég hosszú a farka, és ezért folyton olyan hang hallatszott, mintha tapsolnának... Érted, a fickó ágyéka hozzáverődött a lány alfeléhez. Meg attól függ, hogy van megépítve a ház/lakás. Amikor kúrtak a lakótársaim, a padló is recsegett, lehet, hogy náluk nem, de az én szobámban igen, ritmusra. Meg eleve az is áthallatszott, ahogy az ágyon mozognak. A matrac tompa, puffanó hangokat adott ki.

Nyilván ezt szeretnék ők is elkerülni, főleg, hogy nincs ebben tapasztalatod, hogy miféle árulkodó hangok lehetnek ilyenkor. Esetleg a szexelő párocska azt hiszi, hogy nem hallatszik át, hát, dehogynem! Főleg az ajtón keresztül. A fal még jobban tompítja a hangot, de az ajtó szinte semmit sem vesz le a hangokból.


A másik meg lehet, hogy nem is tudnád kipihenni magad, van, akit folyton felébreszt az is, ha a párja csak megfordul az ágyban, megigazítja a paplant magán. Főleg a nők ébrednek fel minden neszre. Tehát nem kell az, hogy horkoljon a másik, csak a mozgása alvás közben is simán lehet zavaró. Pláne, ha még szuszog is.

Ha pedig nem tudod magad kipihenni, rosszabbul megy a tanulás, nem tudsz úgy koncentrálni a suliban, vagy ha másnap hétvége van, akkor simán csak a tanulásra nem tudnál annyira összpontosítani, ha nem vagy kipihent.


Szóval összegezve jó okuk van arra, hogy nem akarják engedni. Legjobb lenne, ha inkább napközben bújnátok össze, ha mindenáron vízszintesen is szeretnétek együtt lenni. Így akár előbb-utóbb zavartalanul szexelhettek is majd, hiszen napközben talán lesz olyan pár óra, mikor a szüleid nem lesznek otthon, főleg hétvégén. Tegyük fel ők elmennek valahova, aztán tiétek a lakás.

De ezt az éjszakai együtt alvás tiltását meg tudom érteni, bizonyára nem akarnak semmiféle zavarbaejtő hangot hallani a szobádból.

2017. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%
En engednem , h 17 eves gyerekem egyutt aludjon a parjaval , de felvilagisitanam , h mi uton modon vedekezzenek. Felolem lehetnek arulkodo hangok is , mi is voltunk ennyi idosek es tuti , h hallatszott vmi de sose szolt senki , h halkabban v ranktortek vna , h mi ez a zaj mit csinaltok? Ez az elet rendje. Inkabb tudjak rola minthogy meglepeteskent erjen , nagymama leszek mert baxtam a gyerekemre figyelni vagy titlottam es stikaba kekszelt vhol vkivel.
2017. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!