Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülőnek mi a véleménye?

Más szülőnek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a baratommal és együtt szerettünk volna aludni anyukám meg engedte volna de apam nem sőt neha úgy kezel mint egy 10eveest el akartam menni 2ora hosszara setalni azt mondta fel óra múlva legyek otthon. Azt se szereti ha barátunk nálunk van en nem mindig mehetek hozzajuk olyan gyerekesen állnak a dologhoz. Pedig mar egyszer aludtam vele mikor nyaraltunk jo akkor rosszul voltam es mondta h maradjak vele de másik este nem is engedtek meg.



Mas szülők ti mikor engednetek hogy egyutt aludjanak a gyereked a baratjaval/baratnojevel ? Ill. Ti is eleg gyerekesnek tartjatok vagy csak szerintem az az egesz? (nem lenne semmi szex vagy ilyesmi mert en meg varok vele es o megérti)



2017. okt. 5. 18:52
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Lemaradt 17/L 22/F
2017. okt. 5. 18:53
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

17 éves vagy, apád úgy gondolja, ráérsz felnőtteset játszani :)


Ez van, majd ha elköltözöl, a magad "rura" lehetsz.

2017. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Én engedném a lányomnak, hogy a barátjával aludjon. Ilyen helyzetben.
2017. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg édesapád nem bízik meg benne eléggé, ami attól lehet, hogy nem ismeri. Vagy épp attól, hogy ismeri... Ezt te tudod. Ha nem ismeri eléggé, ismertesd össze őket jobban, szervezz közös programokat (ami persze egyelőre nehéz, ha ennyire nem bírják egymást... mindenesetre), intézd úgy, hogy egyre több időt töltsenek együtt).


Édesapád jót akar neked, hiszen ő az egyik olyan ember, aki az egész világon a legjobban szeret, nem? Ezt vedd nagyon komolyan, örülj neki (akkor is, ha nem minden percben sikerül ;-) ).

2017. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig engedtem és engedni is fogom. Sokkal jobb ha nálunk vannak, mintha máshol. Sőt a gyerekeim haverjai is itt alhatnak ha gondolják. :) Van elég helyünk.


Magamból indultam ki: rengeteget kínlódtunk ezzel a mi időnkben... nem szeretném, ha emiatt szívna a gyerek.

2017. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
17 évesnek szerintem engedném, de ezt a hülyeséget ne mesélje nekem, hogy nem lesz szex, én is voltam 17 éves, hát, hogy is mondjam, nem igazán lehet leállítani egy ilyen korú lányt, de egy 22 éves pasit se. Apád meg aggódik, plusz nem akarja, hogy kicsi lányát qrogassák, na azért ez is érthető amúgy.
2017. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

17 évesen megengedném időnként már, miért ne. Már amennyiben a barátod nekem is szimpatikusnak, megbízhatónak tűnik.

Vigyázz, gyereket ne csináljatok! Óvszert használjatok, ha eljön az ideje. A "majd vigyázok" nem elég védekezésnek. (Tudom, még nincs szex, de lesz...)

2017. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az aludjon együtt a másikkal, aki tudja majd viselni a következményeit akkor is, ha idő előtti baba lesz. Aki erre már képes, az nem kér engedélyt senkitől.
2017. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
En 18 èvesen aludtam elöszőr a baràtommal,annak jò sok ève,de szerintem semmi rossz nincs benne ha eggyütt alszotok,ès felelősèg teljes vagy.Apukàd egy kicsit tulzàsba esik de azèrt őt is meg kell èrteni hiszen a gyermeke vagy ès fèl h ne kövess el hibàt ami aztàn kèső lesz.
2017. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Hmm, apuci félti a kislányát, nem akarja hogy megrontsák.

Valahogy próbáljatok meg a bizalmába férkőzni! Szervezzetek egy közös programot a szüleiddel és vidd el őt is, legyen rendes apuddal stb...

Nekem apum kiskoromban emlékszem egy csomószor elment este (vadászni), és mindig csak 2-3 nap múlva jött haza. Anyummal ezt kihasználtuk, folyton csajos estéket tartottunk. Megengedte, hogy fent maradjak 10 után (wow:D), együtt néztünk filmet meg ilyenek. - EZZEL arra akartam célozni, hogyha mondjuk anyud jó fej és tud falazni, apud meg szokott mondjuk éjszakai műszakban dolgozni, akkor használjátok ki az alkalmat ha már tényleg nem engedi édesapád ezt az együttalvásos dolgot. Nem egy szép mód, de ha nem akarja elfogadni a barátodat, akkor mást nem nagyon bírtok tenni.

2017. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!