Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Szülőnek mennyi köze van a...

Pityu nevű kérdése:

A Szülőnek mennyi köze van a gyereke szerelmi életének irányitásához?

Figyelt kérdés
Édesanyám konkrétan megutálta a barátnőm, aki egyszer kidobott, és most újra összejőttem vele, és telljes szívemből szeretem. Fáj amikor édesanyám ilyan dolgokat mondd rá néha, amik nem éppen jól esőek! Ezért tettem fel a kérdést

2017. aug. 10. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Véleménye lehet, beleszólása nincs.

Természetesen joga van azt érezni, hogy utálja a csajt, az érzelmeiről nem tehet. Szeretnie nem kell, elég, ha elviseli és az alap udvariasságot megadja.



Neked kell a sarkadra állni, hogy ne szidja a választottad.

2017. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Véleménye lehet, mellesleg én is utálnám azt, aki játszik a gyerekemmel, és látni nem akarnám többé.


Ennyi.

A csajod kidobott, akkor összetört téged (gondolj bele, milyen szülőként látni, hogy a gyerekünk azt sem tudja, reggel van-e vagy este), majd mégis visszafogad, de anyud tudja, hogy ez csak addig tart, míg nem talál egy másik farkat.

2017. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Szerelmes vagy, nem látsz tisztán. Édesanyád csak jót akar, elmondja a véleményét, nem tud irányítani. Ha megint pofára akarsz esni, legalább meglesz a tanulópénz. Miért dobott a csaj, talán valaki jobb került a képbe de mégsem jött össze? Van neked méltóságod, kidobnak és nem is érdekel?
2017. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!