Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy megbuktam?

Figyelt kérdés
Pótvizsgázni még tudok de akkor is...
2017. jún. 8. 15:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Hanyadikos vagy egyáltalán? Ez is fontos. Igazából magadnak tanulsz, nem a szüleidnek. Te tudod mit szeretnél kezdeni az életeddel.
2017. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
En matekbol 8gaz hogu csak frlevet buktam anno. Majdnem apam megvert masnap de aztan megsem. De megertettek, mert megbantam. Aztan johetett 2honapig heti 2maganora es felzarkoztam annyira, hogy masodik felevben kijohessek atmenon felulre. Kitartast kerdezo. Ha banod akkor nincs mitol felned. A szulok nem fognak ugyan orulni de hidd el, ha le is szidodsz melletted allnak majd
2017. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

"Anya, apa, van egy kis gond. Nekem ez a tantárgy túl nehéz, ezért augusztusban pótvizsgáznom kell belőle. Én sem így terveztem, sajnálom, de most ez így alakult. Nem szeretnék évet ismételni, ezért mindent megteszek, de segítségre lesz szükségem."


Valami ilyesmit mondanék. :)

Sok sikert a vizsgához!

22/L

2017. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ma mar nem ciki megbukni. Annyi hülyeséget es felesleget tanitanak aminek az életbe hasznat se veszed soha...
2017. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Én ha jól emlékszem simán leültem az asztalhoz anyával szembe és kinyögtem, hogy: "megbuktam kémiából, de tanulni fogok és átmegyek a pótvizsgán, segíts lécci tanárt találni". Aztán jártam a tanárhoz, átmentem a pótvizsgán és kiderült, hogy nem is olyan nehéz a kémia.
2017. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem kéne ilyenek írni a kérdezőnek, hogy tróger meg minden..Nem csak trógerségből lehet megbukni. Igaz, én sosem buktam még semmiből, a legrosszabb eredményem is 2,00 fölött volt, de általánosban a német tanárunknak valamiért nem igazán voltam szimpatikus és bár az írásbelijeim jól sikerültek legtöbbször, sajnos ő olyan fajta tanár volt, aki inkább szóban szeretett feleltetgetni. És a szóbeli feleleteimre mindig MAXIMUM 2-est kaptam és mivel arról nem volt semmiféle írásos bizonyítékom, nem hitték el a szüleim se, hogy nem azért kapok mindig 2-est belőle, mert nem tanulok eleget..És tök érdekes, 8.-ban egy új német tanárt kaptunk és nála dicséretes ötös lettem, pedig előtte 7. év végén még kettes voltam az előző tanárnál, plusz még hozzátette, hogy amúgy csak jóindulatból nem buktat meg, ugyanis 2,00 fölötti átlaggal is megbuktathatna :DDDDD

És azóta is minden évben dicséretes ötös lettem németből, pedig közben el is ballagtam és az új sulimban is volt két különböző német tanárom. És most fogok jövő hónapban nyelvvizsgázni belőle (B2) meg jövőre jelentkezek emelt érettségire is. Pedig utoljára általános iskolában tanultam egy szót is németből, az előző tanárnál..

19L

2017. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

- Anya, apa, van egy jó és egy rossz hírem. A rossz az, hogy megbuktam töriből.

- És mi a jó hír?

- Qrvára bírom a piát...

2017. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
97%
#6 vagyok. Miert pontoztatok le? Azert mert minden mas ment de az nem? Huhh sok beteg ember van :D
2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát...az gáz. Gondolom gimi. De figyelj, év közben, nem látták ezt rajtad? Vagy nem beszéltél velük erről, hogy most könnyebb legyen elmondani?

Amúgy menj oda ahhoz a szülődhöz aki vélhetőleg kevésbé fog rosszul reagálni. És próbáljatok meg magántanárt keresni.

Figyelj, nincs miért aggódnod, persze azért reméljük a többiből nem bukás szélén álltál. :D

Nekem csak egyetemes bukós élményeim vannak. Igen, matek. De itt könnyebb a helyzet, nem annyira gáz mint egy gimiben. Mármint ne úgy értsd hogy ciki, hanem mondjuk rossz élmény.

És ne bántsátok már szegényt, mert nem ment neki valami, vagy épp lusta volt. Majd tanul a hibáiból.

2017. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
95%
Nana,nem kétségbe esni,én is buktam már,elmondtam szuleimnek,mérgesek voltak,de mindenki tudta hogy ha akarok akkor tudok otos is lenni,illetve hogy a potvizsgan nem lehet nem atmenni,egesz nyaron igyekeztem jolerezni magam,az utolso ket hetben tanultam,és teljesen simán átmentem,nem olyan vészes mint azt gondolnád,csak ha félsz tőle elrontja a nyarad. A tanár sem szeretne buktatni,csak azt szeretné hogy megtanuld rendesen. Menni fog!
2017. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!