Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek hogy megbuktam?

Figyelt kérdés
Pótvizsgázni még tudok de akkor is...
2017. jún. 8. 15:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%

anya apa, egy évig lusta voltam tanulni, megbuktam, de vállalom természetesen hogy egész nyáron nem megyek sehova csak tanulok, és dolgozok hogy ki tudjam fizetni a magántanár költségeit.


Amúgy nálatok nincs e-napló?

2017. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Megmondod, hogy van egy jó híred, mert majdnem színötös lettél...

...és mindössze csak négy jeggyel maradtál el tőle.

2017. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Mond meg..Ha nagyon kiakadnak mond azt hogy õk is hibásak..Figyelniuk kellet volna rad, nezegetni a jegyeidet, jobban odafigyelni..Mert magadtol lusta vagy tanulni..Meg menj at a potvizsgan
2017. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Pont igy. Apa, anya, megbuktam ..... ból. Ekkor meg ekkor lesz a pótvizsgám, össze fogom kapni magam hogy átmenjek.
2017. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Any-apa tróger voltam, megbuktam...
2017. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom matek. En mindig kettes voltam, magantanarral is. Hiaba beszeltem 3 nyelven, nem ment.
2017. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
45%

Itasd le őket és mikor be vannak rúgva , na akkor mondjad nekik , úgyis lesz@rják :D


Amúgy meg mond meg hogy lusta voltál tanulni ...

2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
ugyan, ha fogalmuk sincs róla, hogyan tanulsz, mert egész évben tesznek rá, akkor ez is kb ennyire fogja érdekelni őket.
2017. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
81%
Miből buktál? Egyébként csak mond meg nekik simán, nem kell kertelni. Anya apa sajnos nem sikerült ebből a tantárgyból, nyáron majd felkészülök rá, és pótvizsgán menni fog. Nem kell túl bonyolítani ezt az ügyet
2017. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Anonymus.lány válasza:
97%
Nézd én nem tudom milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel, te ismered őket, neked kell tudnod, számítani arra, hogyan reagálnának. Azt se tudom, hogy mennyire figyeltek vagy nem figyeltek rád év közben, az enyémek figyeltek rám mégis totál hülye voltam matekból és épphogy átmentem, és pont ezért tudom, hogy nem csak akkor lehet megbukni, ha lusta vagy és nem tanulsz, hanem akkor is ha a beled kidolgozod de akkor sem érted. Az egyetlen tanács ahogyan én csinálnám, az az őszinteség és nyugodt megbánás, ne flegmán állj oda és mondd hogy ja amúgy megbuktam kéne magántanár, hanem kérj tőlük bocsánatot és ígérd meg teljes szívedből hogy mindent megteszel, hogy a pótvizsgán átmenj és nagyon szeretnéd és hálás lennél, hogy a szüleid segítsenek neked ebben és támogassanak
2017. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!