Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, hogy a fiamnak...

Mit tehetnék, hogy a fiamnak legyen élete?

Figyelt kérdés
A fiam most 15 éves. 12 éves kora óta olyannyira érdekli őt a programozás és az informatika, hogy egész nap képes a gépe előtt ülni és azt csinálni. De ez sajnos rengeteg idejét elveszi, nem nagyon jár mozogni, barátkozni, ismerkedni lányokkal, de még csak szórakozásra sem vágyik, sokkal szívesebben ül a gépe előtt. Az osztálytársai nagy része elmondása szerint már kiközösítette őt, gyakran gúnyt űznek belőle, de nem áll ki magáért, inkább a szőnyeg alá söpri a problémát. Nagyon jól tanul, segítőkész (mind a házimunkában, mind az apjával közösen végzett férfias munkával), de aggódom, hogy szinte semmi időt nem szán arra, hogy boldog legyen és hogy legyen szerelme. Mit tehetünk, hogy ez megváltozzon?
2017. jún. 4. 22:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat.


Egy gyerek sem választaná a gépet, ha be tudna illeszkedni egy közösségbe.


Én úgy rángattam ki az öcsémet, hogy új frizurát vágattam neki, vettem neki menő ruhákat, elvittük kozmetikushoz, aki a szemöldökét kettéválasztotta, az arcát rendberakta, és beiratta anya sportolni.


Korábban csúfolták, bukott is, nem voltak barátai. 14 évesen új suliba került és gyáva volt haverkodni, de a menő megjelenésével inkább titokzatos lett, mint béna.


Sajnos átfordult rossz oldalra, mert a fejébe szállt a siker és a lányok meg a haverok, és megint bukott..


Na de a lényeg. Kamasz. Tegyétek vonzóvá és írassátok be egy új közösségbe, ahol tiszta lappal nyithat.

2017. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!