Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engedtek el...

Hány évesen engedtek el először szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
16 évesen gáz ha még nem voltam , csak kocsmába?

#klub #tini #fiú disco
2017. jún. 4. 15:56
1 2 3 4
 21/31 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Amúgy 16-17 lehettem mikor először, és évekig utoljára is voltam. Nagyon nem jött be.
2017. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14 évesen komolyan beengednek a szórakozóhelyekre?
2017. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
hogyne engednének be 14 éveseket... csak azt kell mondani, hogy 16 vagy és be is engednek. ha meg biztosra akarsz menni, akkor egy min. 16 éves haverodtól kölcsönéred a diákját és a haverod bemegy a személyi igazolványával, te meg utána bemész haverod diákjával, csak dátumot néznek, képet nem. nekem sose volt olyan, hogy nemengedtek volna be, sőt nyolcadikosok is szoktak discoba járni, én mondjuk discoban csak 8. ballagás után voltam először.
2017. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Egyszer kikönyörögtem, hogy 16 évesen had menjek el egy szórakozóhelyre. Elengedtek. Nem ittam egy kortyot sem, mégis olyan helyzetbe kerültem, hogy nem sokon múlt, hogy többé nem látnak a szüleim. Nagyon nagyon korai volt. A legtöbb 16 évesnek nincs élettapasztalata, nem tud felnőtt fejjel gondolkodni, nem tud mérlegelni bizonyos helyzetekben..
2017. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen. Akkor volt a nagy Zöld pardon korszak. 100 ft volt a belépő és 9 körül kezdődtek a koncertek. Mindenki oda járt, aki nem volt 18 és amikor gimisek voltunk :) Persze kb 11-kor jött értem anyukám (meg a többiekért is általában), szóval nem volt valami vad buli. 18 évesen jött el az a pont, hogy tényleg bármeddig maradhattam.
2017. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
15 évesen,beengedtek mindenhova és kiszolgáltak alkohollal is,igaz ez már 20 éve volt.
2017. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

14 évesen.


Ezen a szórakozóhelyen pedig a mai napig 14-15 az átlagkorosztály (17-18 felettiek kb. egyáltalán nem is járnak már ide), szóval igen, beengedik a 14 éveseket is valahol. Mondjuk időnként szoktak lenni szigorítások, és akkor egy ideig csak szigorúan a 16 felettieket engedik be, de ez max. 1-2 hónapig szokott tartani, utána minden megy a régi szerint. Bár már rég voltam, utoljára talán 17 évesen...

2017. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Bulifüggő, egy helyen is lehet az hogy az egyik hétvégén 15-ös a belépés aztán másikon 17-es
2017. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ha jol emlekszem akkor 15 evesen. De azt hazudtam anyunak hogy az osztalytarsamnal tanulunk. Persze nem hitte el, tudta nagyon jol, hogy semmi tanulasrol nincs szo, de ezt csak evekkel kesobb mondta. Nem is tudom hogy gondolhattam hogy elhiszi hogy tanulni fogunk szombat este😊

31N

2017. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!