Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nem...

Volt már olyan, hogy nem engedtek be titeket valamelyik szórakozóhelyre valamilyen indokkal?

Figyelt kérdés

Engem egyszer nem engedtek be a Nyugati Pályaudvarnál lévő Bank Dance Hall szórakozóhelyre, mondván, hogy ez tini buli.

Igen, nem voltam már tini, de a barátnőim, akik még idősebbek is voltak nálam, ők simán bemehettek.

Egyértelmű volt, hogy engem miért nem engedtek be.

Mert kövér vagyok, és nehogy má' elrontsam az imige-üket.

Nagyon megalázó volt, mindenhová ki is írtam, ahová csak tudtam, és még a tv-t is felhívtam, de persze nem lett semmi következménye...


2009. márc. 7. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engemet egyszer azert nem engedtek be egy koncertre mert azt mondtak h magas vagyok (190 vagyok). Pedig azelott este ott buliztam a barataimmal es maskulonben is a terem magassaga 9 meter, h nem ferhettem volna oda be :S vannak ilyen "hu-lye" emberek de nem bantam meg h nem engedtek be mert 15 haverem sem ment be azert mert engemet nem engedtek be, ezzel csak veszit az embereken es a fogyasztoin
2009. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Húú több ilyen is volt, nem csak velem, a barátaimmal is. Pl. engem azért nem engedtek be egy bizonyos Klubba mert "nem akarnak balhét". 45 kilós lány vagyok, mi balhét tudnék én csinálni?? Csak túl szegecses volt a ruhám és nagyon feketén voltam kifestve.


Akkor volt hogy egy sörözőbe nem engedte be a barátomat a biztonsági őr... ránézett és ennyi mondott "ez nem melegbár". Nem mehettünk be.


Azért érdekes dolgok ezek, amit te írtál is... csak mert valaki kicsit eltér az átlagtól, már rögtön le kell nézni, miért nem lehet elfogadni mindenkit olyannak amilyen??

2009. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már egyre elterjedtebb az ún. "face kontroll" a szórakozóhelyeken. a nagydarab, kopasz kűbuta bizonsági majmoknak ki van adva utasításként, hogy nem engedhetenek be akárkit. alapvetően romákat, feketéket, arabokat diszkriminálnak, de az ok bármi lehet, akár a kövérség, vagy a magasság is, mint a kérdező meg az előttem szóló esetében. engem még személyesen ilyen inzultus nem ért soha. bár volt egy esetem, amikor a barátnőimmel és egy srác barátunkkal mentem bulizni Budapesten a B7 nevű szórakozóhelyre. a biztonsági ember intett, hogy mi lányok mehetünk, de a fiú nem. indok: mert szerintük b.zi.... termsészetesen odébb álltunk mindannyian! (megjegyzem, a srác nem volt meleg, de nem volt kedvünk a bunkó őrrel vitakozni)
2009. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a legszebb, hogy a két lány, akikkel elmentem, ők jót buliztak...

Én meg sírva mentem haza.

Mondjuk védelmében legyen mondva, hogy az egyikük megpróbált intézkedni, de mondtam, hogy köszi nem kell, valahogy elment a kedvem a bulizástól...

2009. márc. 7. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg van manapság ilyen, hogy v.kit nem engednek be v.hova? és már nem járok bulizni, de az "én időmben" ilyesmi nem volt.
2009. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13:30-as vagyok.

hát ez nagyon-nagyon nem volt szép a barátnőidtől!! ennyi szolidaritás igazán lehetett volna bennük, ha téged nem engednek be, akkor egyértelmű, hogy ők sem mennek be.

a bank dance hall az ország egyik leggusztustalanabb, legszánalmasabb szórakozóközönséggel teli diszkója. vigasztaljon az, hogy vhol inkább nyertél vele, hogy oda nem tetted be alábad.

2009. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

egyszer volt, de más eset, mint amiket te írtok: nem voltam még 18 éves és azt mondtam, hogy nincs nálam személyi, de 18 vagyok, nem hitte el az őr és nem engedett be, egyébként ez a morrisons2-ben volt (azóta se próbáltam meg odamenni, pedig már elmúltam 18:D)

nagyon fel voltam háborodva, pedig végülis igaza volt az őrnek, csak előtte már végigjártam fél Bp. clubjait személyi nélkül :D

2009. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
pesti szórakozó helyen akadtam fel a face kontrollon mert deszkás nadrág volt rajtam erre bevágtam h de hát bent meg Dr. Dre (híres fekete rapper) egyik ismert száma megy...erre majdnem kidobtak az emeletről...beküldtem az ismiket elmentem haverhoz kértem másik nadrágot bementem mert így már beengedtek aztán eccer az ablakból elejtettem 1 koktél pont rájuk..éps elindultam hazafelé... :D
2009. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem, egyszer volt hogy nem engedték be. Tele volt a hely.
2023. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!