Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen engedtek el...

Hány évesen engedtek el először szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
16 évesen gáz ha még nem voltam , csak kocsmába?

#klub #tini #fiú disco
2017. jún. 4. 15:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
96%

17 évesen voltam először szórakozóhelyen, persze addigra kocsmákban jártam már, szóval semmiről nem maradtál még le.


Illetve lehet azért nem engednek még mert tudják hogy a disco 3/4-e be van dizájnerezve.

2017. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Minek akarsz te kocsmába menni? Kólát inni?
2017. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Kocsmába már voltam egy párszor ,én clubba akarok menni bulizni.
2017. jún. 4. 16:58
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer voltam, de az elég is volt egy életre. Nekem van különb szórakozásom is a piától. Elég primitív, akinek a kocsma / diszkó = szórakozás, nem megkeseredett élet.
2017. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogni, hogy mi a f-ért kell lepontozni a válaszokat? Ezek még csak nem is vélemények, hanem egyszerű tények. A hollóképű buksi b...a meg az ilyen lepontozó idiótákat.
2017. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim annak örültek volna, ha elmegyek szórakozni 16 évesen, de engem jobban érdekelt a programozás... Karrierem így lett, életem nem.


23/F

2017. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontozok.

Mindeninek más a szórakozás , nem kell ezért leszólni azt sem aki otthon megnéz egy filmet ,de azt sem aki minden héten clubbokba jár..

Sajnállak utolsó:(

2017. jún. 4. 18:38
 18/31 anonim ***** válasza:
74%

Legyen már töke annak az egyénnék, aki lepontozza azt, hogy én vagy mas 14 evesen mehetett kifele... miert fáj ez Neked?

Es Te másik aki azt irta, hogy primitiv dolog discoba járni.... szerintem.meg a felfogasod primitiv, hogy Te azthiszed, higy a discoba járás egyenlő az alkohol fogyasztással, és a drogozással....

Egyik lepontozó tenyleg elmondhatná az igazságot, hogy miért fáj neki ez...

2017. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
egyedül 14 évesen először, de ilyen közösségi bulikra, koncertekre, ahol a Szüleim is ott voltak, már óvodás koromtól magukkal vihettek és addig maradtunk, amíg el nem fáradtunk.
2017. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Elég primitív, akinek a kocsma / diszkó = szórakozás"


Nekem régen volt sok ilyen tapasztalatom lányokkal. Felsoroltam hogy miket szeretek, mi számomra a kikapcsolódás. Makettezés, horgászás, olvasás, túrázás vagy csak egy sima séta a természetben.


Erre megkaptam hogy szórakozni, kikapcsolódni nem is szoktál? Mondom te mit tartasz annak? Hát buli, disco...

2017. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!