Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jobban szeretik a...

A szüleim jobban szeretik a tesómat?

Figyelt kérdés
Őt főiskolára is járatták, mindent fizettek neki. Bezzeg nekem azt mondták hogy én úgy se tudnám kijárni, így meg se próbálkoztam vele. Meg úgy eleve a tesómon jobban segítenek mindenben. Nekem csak így egy szakmám van, meg érettségim. míg neki diplomája. A szüleim szerint én rossz ember vagyok, míg ő jó és kedves.
2017. jún. 1. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

"A szüleim szerint én rossz ember vagyok"


Nem, nem vagy rossz ember. Ők viszont azok.

2017. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből ezt nem lehet megmondani.


Lehetséges pl., hogy a tesód végig négyes-ötös volt, neked a hármasért is úgy kellett küzdened, és év végén mégis tele volt kettessel a bizonyítvány. Ha ez így van, akkor a szüleid jogosan nem forszírozták a főiskolát.

2017. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
34%
Igen, jobban szererik... De erre találták fel a herbált, a herbál szeret.
2017. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, előtted a lehetőség, hogy változtass. Csak ne cseszd el azzal, hogy azért csinálod, hogy a szüleidnek bemutass vele, hogy te márpedig igenis tudsz. Van egy szakmád ugye. Valóban szereted azt csinálni? Ha igen, és stimmel az érettségi is, jelentkezz egyetemre. Ha nem, akkor is, viszont azt a szakot válaszd, amit szeretnél. Kezdd azzal, hogy bevállalod azt, hogy csúszol egy-két évet - mivel a szüleid nem támogatnak, kénytelen leszel dolgozni mellette. Ha utálod a mostani szakmádat, hidd el, életed egyik legnagyobb felüdülése lesz diákmunkában gyakornokoskodni. Közben leteszel egy nyelvvizsgát, de ami még fontosabb, hogy folyékonyan beszéld a nyelvet. Ha ez megvan, egyenes út vezet a diplomához. Én így csinálnám a helyedben.
2017. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szilardm válasza:
40%
Velem is így van öreg korukra rajuk se néz s aztán tarcsa el őket ő.Ha feleségül mész s ha gyerekeid lesznek ne hívd meg őket tudják meg mit veszítettek.
2017. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!