Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szeretik jobban a...

Miért szeretik jobban a szüleim a testvérem?

Figyelt kérdés
Teljesen mindegy mit csinálok mindig ő a kedvenc. Három évvel fiatalabb nálam. (Tizennyolcat már betöltötte) Egész nap nem csinál semmit, csak a telefonját nyomkodja én meg megcsinálok minden házimunkát, és ha megemlítem, hogy ő nem csinál semmit, mindenki őt védi meg. Az iskolában is jobb vagyok de semmi nem számít nekik. Nem értem miért. Szerintetek?

2014. aug. 12. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én öcsém 2 évvel fiatalabb mint én. Rosszabbul tanult mint én mindig is, otthon nem kellett annyi házimunkát végeznie, este nem kellett olyan hamar hazajönnie min nekem. Egész gyerekkoromban úgy éreztem , hogy őt jobban szeretik a szüleim...egészen addig míg nekem is meg nem született a második gyerekem.

Most már tudom, hogy engem is ugyanúgy szerettek mint őt - legfeljebb vele jobban kijöttek vagy mikor én dackorszakban voltam, akkor ő nem volt abban. Ha anya leszel te is megérted: nincs olyan, hogy a kicsit jobban szeretik mint a nagyot.

2014. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Mint szulo reagalok: "ha megemlitem hogy o nem csinal semmit, mindenki ot vedi meg"


azt a gyerekemet vedem, akit tamadnak. Te tamadod, ergo ot vedem, forditva, ha o tamadna teged, teged vedenelek. Ilyen a szuloi oszton :)


Ne "emlits meg" ilyeneket, aki nem vak latja anelkul is. Ne "versengj" vele, nem nyerhetsz, ugyanis ha elkezded es alulmaradsz, akkokr alulmaradsz, ha elkezded es gyozol, akkor o marad alul, igy ot fogjak vedelmukbe venni.

2014. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem csinál semmit, mit lehet azon megvédeni? Nem értem ezeket a szülőket, de az biztos, hogy én nem leszek az. Nem rajongok a gyerekekért.
2014. aug. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!