Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye hogy őt jobban szeretik?

Ugye hogy őt jobban szeretik?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem és ő neki mindent lehet mert három évvel nagyobb mint én.Mindig neki vesznek meg sok cuccot én meg azt kapom amit ő kinőtt.Neki van kapcsolata nekem abba is beleszóltak ki utálták azt a fiút akit én nagyon szeretem.Ha valamiért veszekszek a tesómmal akkor is ha ő a hibás akkor is csak én szívok ő meg nem.
2014. jún. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a családfâdat nem itt fogod megtalálni!
2014. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsika! benéztem máshova akartam ezt irni! első vagyok
2014. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Gyanítom nem lehetsz több 14-15 évesnél, kamaszkor legrosszabb időszaka, amikor kb hozzád se lehet szólni, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Nővéred 3 évvel előbbre jár az életben, még szép, hogy neked nem lehet ugyanazt, mint neki. Majd 3 év múlva próbálkozz.

A ruhák öröklése is bevett szokás, ha nincs sok pénz, nem jó, de ez van, örülj, hogy nem bátyád van, mint nekem. :D Rá nehéz lenne a te cuccaidat felerőltetni, mivel nagyobb méret. Ha nem viselkedsz hisztis, undok kis fúriaként, akkor azért néhány dolgot biztos szívesebben megvesznek neked is, és engedékenyebbek lesznek.

Nem hiszem, hogy ez kit szeretnek jobban kérdés. De majd ha kicsit benő a fejed, akkor megérted.

2014. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Féltékenység=betegség húgocskám! Jobbulást! :D Örülj annak amid van, kislány. Másnak meg annyija sincs. Sokan a csatornában laknak, nap mint nap éheznek, örülj, hogy kerül kaja a képed elé. Neveletlen. Ahelyett, hogy ilyenekkel foglalkoznál, inkább keresnél magadnak valami értelmesebbet. Ez olyan gyerekes kérdés volt: "Ugye, hogy őt jobban szeretik?" Ugyan már. -,- Gyanítom, hogy egy 12-13 éves tini vagy. Ha meg annyira zavar, hogy nem kapsz új ruhákat, hát told anyád elé a seggedet és beszéld meg vele. Szerinted, mi tudjuk, hogy anyád meg apád jobban szereti e a nővéredet, mint téged?! Honnan a francból tudnánk? Istenem, inkább aludj már. -.- Nem hiszem el..
2014. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Calvin Broadus válasza:
Ne az internetről várj együttérzésre! Egyrészt szaart se tudunk rólad, másrészt imádunk más embereket köpőcsészének használni... Főleg névtelenül! Egyébként a kérdés tényleg nem tanúskodik különösebb érettségről...
2014. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!