Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukák miért szeretik...

Az anyukák miért szeretik általában jobban (nem MÁSHOGY! ) az elsőszülöttjüket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Mert az elso...ennyi, szerintem erre nincs jobb magyarazat.
2014. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Én ezt egyáltalán nem tapasztaltam.
2014. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

szerintem azt szeretik "jobban",aki mentalitásban közelebb áll hozzájuk...Én legalábbis így látom,öcsém a kedvenc(ő hasonlít jobban anyura),de én egyébként úgy gondolom,hogy ez inkább máshogy szeretés.


Nekem is két gyerekem van,és teljesen máshogy kell szeretni őket,másra vágynak..Az egyik bújós,puszizkodós,a másik pl. falra mászik ettől,ha ölelgetni vagy puszilgatni akarom...

2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én se tapasztaltam ezt. Anyukám a másodszülöttjét szereti, aki fiú, szóval az öcsémet, én lány vagyok.
2014. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, mindig szerettem volna rájönni. A tesóm az első szülött, öltük egymást addig, míg el nem költözött, anyánk mindig az ő pártját fogta, ahogy apánk is.. bátyámnak mindig mindent lehetett, volt hogy rendőr hozta haza, akkor is. Férjeméknál meg a kisebb volt ajnározva. Ők is ölték egymást, és vita sem volt abból, hogy ki hány gyereket akar, mert az ilyen után csak is egyet.
2014. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretik jobban. Ketten vagyunk lányok, én vagyok az idősebb, de anyu még egyszer sem tett különbséget, hogy valamelyikünket jobban szeretné. (20 és 17l)
2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Talán mert ő az első, mert az ő születésével lett anya.
2014. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Őszinte leszek .. Nekem egy gyermekem van ..és igenis megfordult a fejemben ,félek tőle ,hogy vajon ha lesz még egy gyermekünk fogom e ugyanúgy szeretni ,mint az elsőt .Én tök tapasztalatlan vagyok ebben a témában ,mivel magam is egykeként nőttem fel . Úgy hiszem csak az lehet a jó válasz ,amit zárójelbe tettél . Máshogy szereti őket ! Egyik gyerekében x tulajdonságát másikban y --t .
2014. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam már ilyesmit sajnos :(

Bár nem minden esetben van ez így :)

2014. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Mielőtt megszületett a második, én is féltem, hogy tudom-e majd ugyanannyira szeretni. A válasz az, hogy tudom.

Két különböző gyerek, különböző személyiséggel, de mindkettő az én kicsikém.

2014. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!