Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg hogy nem...

Miért nem érti meg hogy nem szeretjük?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt mondtam anyukámnak hogy többet ne vegyen abból a csömör, cukros süteményekből mert sem én sem a párom nem szeretjük, nem esszük meg. Elmondtam neki a cukros ételektől rosszul vagyok ( puffadás, hányinger, fáj tőle a hasam). Erre akárhányszor oda megyünk egy rakat süteménnyel vár. Hiába mondom nem érti meg. Egyik hétvége előtt mondtam neki lehet talán megyünk. Ha megyünk oda szólok. Közbe jött valami így nem mentünk. Máskor is volt ilyen. Aztán ő felhívott miért nem mentünk mert vett sok sütit miattunk. Na akkor már kiakadva beszéltem vele. Komolyan idegesítő.
2017. ápr. 13. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát had vegye meg. Max nem esztek belőle. De komolyan mekkora problémát kerítesz ennek. Én ha valamit nem kérek/szeretek/nem kívánom nem eszek belőle. Felőlem lehet vett,vagy csinált kaja is!
2017. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hány éves? Lehet csak annyi maradt meg neki cukros süti!

Az nem volt az eszében hogy szeretitek e vagy utaljatok! Ő csak arra emlékezett hogy "cukros süti,, :-)

2017. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!