Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjuk el, hogy szeretjü...

Hogy mondjuk el, hogy szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engednek vele lenni, mert nem illik hozzám korban. Ismerik jól az illetőt. Már lassan egy éve beszélünk facebookon, és több hónapja titokban találkozunk. Mit tehetnénk, hogy mondjuk el?

2015. szept. 26. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Mivel nem tudjuk, hogy miért nem engedik, hogy együtt legyetek, így nem tudunk tanácsot adni!
2015. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hány évesek vagytok.Ha pl te még fiatalkorú mondjuk 15-16 ő meg 30 akkor érthető,de ha mindketten felnőttek vagytok még ha nagy is a korkülönbség,de szeretitek egymást szülők nem nagyon tudnak mit tenni.
2015. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok nagykorú. De ő már30. Elhatároztuk, hogy kivárjuk még betöltöm a 18at, de szeretjük egymást és nem akarunk vele várni.
2015. szept. 26. 08:50
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
És elhiszed, hogy komolyan szeret? Igaza van a szüleidnek. Én, ha a lányom bejelentene egy ilyen kapcsolatot, bezárnám a lakásba, a pasit meg lelőném.
2015. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Inkább hallgass, és ne találkozgass.
2015. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek a 4-sel :)

Azért az durva, hogy a szüleid ismerőse rányomul a gyerek lányukra. Ez az ember nem normális. Vigyázz magadra!

2015. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Janka néni ***** válasza:
65%

Hát, igen, a pipihús vonzó!! Az idősebb lányokat már nem tudja megdumálni, így a tapasztalatlanra nyomul rá. Ébredj, mielőtt csalódottan és kiégve jössz rá, hogy ezt csúnyán elnézted.

A környezetemben volt hasonló, a lányra a korban hozzáillő fiúk rá sem néznek, amióta kitudódott, hogy 16 évesen 40es férfi szeretője volt (mert ne ringasd magad álmokba, csak az volt). Hiába lett vége a kapcsolatnak, azok a fiúk, akikkel mostmár normális kapcsolatban járhatna, nem kérnek belőle.Ezt a szempontot is mérlegeld!

2015. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Janka néni, nem mindenki lakik ám kisvárosban vagy falun.
2015. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Egy értelmes 30 éves férfi nem akar maga mellé gyereket társként! Aki akar annak valami baj van az agyával, és ha nem hallgatsz ránk, saját bőrödön fogod megtapasztalni. Tudod én hasonló helyzetben vagyok, csak éppen én 24 éves vagyok, a férfi akivel ismerkedek pedig 34. Még csak ismerkedünk, de nagyon sokszor elgondolkozok, hogy mit akarhat egy 10 évvel fiatalabb, számára szinte kislánytól... Úgyhogy emiatt lehet jobb lesz el sem kezdeni.
2015. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
A sok jó tanács mellé n a sajátomat adom. Ha úgy érzed, hogy el kell mondanod a szüleidnek, akkor még várj egy kicsit a szerelemmel, mert nem vagy felnőtt, hanem még gyerek. Felnőtt ember nem tartozik beszámolni senkinek sem az érzelmeivel és engedélyt kérni rá.
2015. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!