Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így is elvigyem a lányomat?

Így is elvigyem a lányomat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret olvasni a közel jövőben lesz dedikálása a kedvenc írónőjének.Amire ő elszeretne viszont az ilyen dedikálásokon köztudott,hogy nagyon sokan szoktak lenni.Ő pedig pánikbeteg és szorong tömegbe rosszul szokott lenni ilyen helyzetekben.Ennek ellenére nagyon szeretne elmenni de fél/félek,hogy mi lesz ha rá jön a roham a nagy tömegben. De ha nem menne el akkor pedig sokáig bánná,hogy nem ment el.Elvigyem?
2017. márc. 30. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Leiner Laura? Ha igen, akkor én elvinném, mert ott nagyrészt tinik vannak, és felügyelet alatt vannak.
2017. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vinném el, inkább keresnék egy nyugisabb helyet, alkalmat. Biztosan szokott lenni felolvasás, v vmi, ami kevesebb embert vonz, de hozzáférhető a személy. Én is nehezen viselem a tömeget, épp ezért, ha valakivel (pl.színésszel) nagyon szeretnék találkozni, akkor sosem kialakított helyzetekre megyek, hanem pl megvárom a művészbejárónál.
2017. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én el vinném, max ha rosszul lesz akkor haza mennénk
2017. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vidd el, odamentek a helyszínre, és ott még mindig eldöntheti, hogy odamegy-e a dedikálásra a tömegbe, vagy nem. Ne hagyd ott egyedül. Legrosszabb esetben tartotok egy közös délutánt.
2017. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Kérdés pl tudjátok e kezelni a rohamot?

Ha igen akkor esetleg menjetek a kiírt időpont végére, akkor már ralán kevesebben vannak és nem kell a tömegbe vegyülni

2017. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen elvinném. Lenne, ami ösztönözze, hogy próbálja kordában tartani a dolgokat. Ha nem megy, akkor kijöttök.
2017. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden ilyen helyzet alol kihuzza magat, akkor sosem fogja legyozni es az lesz a vege, hogy ki sem megy a hazbol. (En, anyukam es a legjobb baratnom is panikbeteg szoval nem a levegobe beszelek) igenis talpra kell allni, ugy odamenni, hogy kibirom, nincsen semmi baj, barmikor elmehetek innen, nyugodt lelegzesre figyelni. Es akkor nem lesz baj. Meg ott leszel vele, tudja, hogyha baj van, ott vagy.
2017. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvinném, mert ez az álma.

Esetleg megpróbálnék beszélni az írónővel, hogy valami nyugisabb helyre jöjjön oda beszélgetni, és ott aláírni. Általában az írók jófejek!

21/L

2017. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!