Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyumat hogy...

Hogyan vegyem rá anyumat hogy dolgozzon?

Figyelt kérdés

Anya már évek óta munkanélküli.Leépítés volt ahol 10 évet dolgozott... azóta abban a szakmában nem is tudna dolgozni mert megszűnt az a végzettség. A gondok itt kezdődtek anyám egyre jobban ellustult. Nem akar dolgozni menni abban él hogy apám eltartsa.

Apa 12 órát dolgozik a munkahelyén.. Anyámnak meg bűntudata sincs amikor szoláriumba kell mennie. Ráadásul én meg egyetemre járok és rengeteget dolgozom hogy ki tudjam fizetni a tandíjat. plusz van még egy húgom is aki már középiskolás.. Anyámat ez sem érdekli. Apa és én is rengetegszer mondtuk neki hogy ez nem mehet így tovább..



2017. jan. 27. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Anyukám se akart dolgozni menni. Apám elvált. Havi 38.000 ből nyomorog és így se akar elmenni. Megmondtam neki én nem adok pénzt neki mert nem nevelt fel normálisan és ő is el tud menni dolgozni. Ha nem akar nem fog elmenni.
2017. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Még csak 18 éves vagyok és igen a családom érdekében kérdezem. Még a szüleimnél lakom . És nem is szeretnék megválni anyámtól :) mert szeretem nagyon.. csak a munkához való viszonyát nem tudom megérteni...
2017. jan. 27. 16:39
 13/18 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom ahhoz se lesz köze a kérdezőnek, ha az édesapja szívrohamot kap, elhalálozik, és innentől ő tartja el a három fős családot, főiskola helyett.

Ugyanis ennek sajnos könnyen lehet ez a vége.

Nem lehet olyan fiatal már az apa sem, hogy fizikailag bírja, hogy 12 órát dolgozik. Még 20 évesen is ki lehet tőle készülni.


Sajnos az teljes mértékben igaz, hogy az apának kell a sarkára állnia. Addig nem fog dolgozni az anya, amíg nem az élete múlik rajta.

2017. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lusta tehenet a férfi helyében elzavarnám dolgozni. Ha nem megy, akkor egy táskába bepakolnák neki és kidobnám vele együtt az utcára. Egy nő sem ér annyit, hogy az ember infarktusban vagy kimerülésben elpatkoljon miatta. Nem lenne baj, hogy háztartásbeli, ha mengedhetnék maguknak. De nem engedhetik. Ráadásul még szolizni is van pofája. És még ki tudja, mennyi mindent szórakozik, miközben a férje keményen dolgozik. Itt sem különb sok nő. Egyből a kérdező lett letámadva a tehén helyett. A gyereknek igenis van köze ehhez ! Egy normális embernek nem közömbös a családja sorsa. Márpedig ez edetben az apa egészsége veszélyben van. Sőt, a kis védencetek a kérdező középiskolás húgával sem foglalkozik.
2017. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Apádnak a sarkára kellene állnia:)

Nem adna pénzt anyádnak és kész:)

2017. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Anyád egy lusta dologtalan dög! De mint látod, itt is sokan törnének a babérjára, mert a mai nők egzisztenciája a férfiak teljes kizsákmányolásán alapszik.

Ideje elzavarni, és keresni helyette egy normálisat.


Igyekeznie kell apádnak, mert manapság már hiánycikk a normális nő...

2017. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Apád mostantól ne adjon pénzt anyádnak. Ha kaja vagy bármi kell, apád vásároljon be, vagy adjon neki annyit, amiből kijön a kaja, de minden más (szolárium, ruhák stb.) csak akkor, ha anyád elmegy dolgozni. Dedós módszer, de akit így eltartanak, az gyerek szinten van és gyerekként kell kezelni.
2017. jan. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Apuka zárja el a pénzcsapot! Nincs szoli meg semmi luxus. Ha igényei vannak, tegyen is érte. Örüljön, hogy van hol laknia meg van mit ennie...
2017. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!