Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a célja anyámnak? Mit...

Mi a célja anyámnak? Mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hogy normális-e, azért kérdezem. Van anyámnak egy barátnője és annak van egy lánya (18 éves) és 17 fiú vagyok. Régebben 5..6évesek lehettünk sokat játszottunk. De most nem tudom hogy mi ütött anyámba egy fél éve kb havonta találkoznak és a csaj is néha el szokott jönni. De amikor bejönnek elkezdi anyám hogy üdvözöld már egy puszival meg ilyenek (nem pusziltam meg...semmi vonzó nincs a lányba) meg nagyon furán viselkedik anyám,mintha ő lenne az egyetlen lány az életemben. Meg amikor egyszer itt ebédeltek meg még egy pár emberke (kb 10) hogy üljek mellé mert milyen édesek lennénk együtt(akkor volt barátnőm...szerencsére nem volt itt) olyan kínos volt. Nem tudom...anyám a csajt sajnálja(kicsit csúnyácska..ízlések és pofonok) vagy mi evvel a célja?
2016. dec. 30. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem össze akar titeket hozni:(
2016. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Van kicsi szád, mondd meg neki, hogy a kerítőnősködést itt be is fejezheti, neked nem tetszik a lány, lesz szíves felfogni és leakadni a témáról.
2016. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Én nő vagyok, a sztenderd válaszom a hasonló szituációkra régen és most is: "A barátnőm nem örülne neki"


Simán beválik mindig :D

2016. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal és kérdezd meg tőle, amit itt leirtál. Vszinűleg össze akar benneteket hozni. Dehát tudjuk ugye, hogy két hatéves se mindig óhajt együtt épitókockázni, akkor se ha a szülők azt mondják, hogy olyan édesek együtt. El kell mondanod anyukádnak a véleményedet a helyzetről, nehogy még kinosabb szituációba keverjen.
2016. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Össze akar boronálni
2016. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!