Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden szülő veréssel reagál...

Minden szülő veréssel reagál arra, ha a gyereke cigizni kezd és néha sör helyett füves cigit is szív?

Figyelt kérdés

Én elhiszem hogy generációs különbségek vannak egy középkorú és egy huszonéves ember között, azonban annak ellenére hogy a szülők is tudják miket használtak egy Edda, Piramis koncert előtt, így meg aztán nem mondhatják hogy makulátlan volt az az időszak.


Sajnos én sem olyan családban nőttem fel, ahol egy osztályfőnöki vagy rossz jegy mellett leültünk és megbeszéltük, hanem elolvasta és ment a nyakas. Ezek után milyen bizalommal legyek akárki iránt is itthon? 24 évesen elég jó pénzt fizetnek a munkáért amiben dolgozom, de mégis titokban tudok csak elszívni egy cigit, azt is vagy úgy amikor nincsenek itthon, vagy épp magam vagyok, hogy ne vegyék észre rajtam

24F


2016. dec. 26. 16:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
87%
Rossz jegy sem elfogadható, mivel a gyereknek nemcsak jogai, hanem kötelességei is vannak. Ebbe tartozik a tanulás és házimunka. Egy intőn pedig nincs mit megbeszélni. Ok nélkül nem ad a tanár.
2016. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Ha olyan jó a fizu miért laksz otthon? Költözz el és akkor akár a kádban ülve is szívhatsz mindent ami jól esik.
2016. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!