Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden szülő veréssel reagál...

Minden szülő veréssel reagál arra, ha a gyereke cigizni kezd és néha sör helyett füves cigit is szív?

Figyelt kérdés

Én elhiszem hogy generációs különbségek vannak egy középkorú és egy huszonéves ember között, azonban annak ellenére hogy a szülők is tudják miket használtak egy Edda, Piramis koncert előtt, így meg aztán nem mondhatják hogy makulátlan volt az az időszak.


Sajnos én sem olyan családban nőttem fel, ahol egy osztályfőnöki vagy rossz jegy mellett leültünk és megbeszéltük, hanem elolvasta és ment a nyakas. Ezek után milyen bizalommal legyek akárki iránt is itthon? 24 évesen elég jó pénzt fizetnek a munkáért amiben dolgozom, de mégis titokban tudok csak elszívni egy cigit, azt is vagy úgy amikor nincsenek itthon, vagy épp magam vagyok, hogy ne vegyék észre rajtam

24F


2016. dec. 26. 16:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Költözz el. Vagy most mire számítottál, ő házuk, ő szabályuk. Te meg korodtól függetlenül ugyan úgy a gyerekük vagy aki tönkreteszi a tüdejét.
2016. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Addig örülj, amíg nem a rendvédelmet hívják rád, hogy füves cigit használsz.
2016. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

19 évesen látott először anyukám cigizni. Tehát korábban is sejtette, de látni soha nem látta, ha cigiztem. És nem, nem vert meg és nem is fenyegetett veréssel, pláne, hogy nagykorú voltam.

Viszont soha nem éltem drogokkal, és igen, számomra a füves cigi is az és mivel tulajdonképpen bűncselekményt követsz el, így miért is kéne tapsolniuk hozzá?

2016. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem vagyok az anyukád és biztos nem "menne" a nyakas, de ne dohányozz. Nem anyukád miatt, hanem saját magad miatt.Büdös, fogászati problémákat okoz(ami látható)és egy csomó mindent, ami majd csak 30-40 év dohányzás után lesz látható(levágják a lábadat pld)
2016. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

Úgy élsz, mint egy kamasz gyerek, ne csodálkozz ha gyerekként kezelnek!

Ha kicsit egészségesebben élnél, nem lennél olyan kis csenevész, hogy felnőtt férfiként megvernek a szüleid.

2016. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Te is tudod a kérdésedre a választ. Nem, nem minden szülő üti meg ezért a gyerekét. Viszont, ha jó pénzt fizetnek a munkádért és ez ennyire zavar, akkor tényleg miért nem költözöl el? Amíg gyerekként gondolsz magadra, gyerekként is fognak kezelni. Ha bújkálva cigizel nem is fogják elfogadni. Hozzáteszem a füve cigizést én sem tolerálnám otthon, légy bármennyi idős is. Az én házamban 24 évesen legyél eléggé felnőtt ahhoz, hogy kibírod illegális szerek nélkül is a napot.
2016. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én nem ütnélek, hanem kiraknálak. 24 évesen mit keresel egyáltalán otthon? Pláne úgy, hogy nem tetszik neked a szállásadód házirendje. Nem, a szülő egyáltalán nem köteles eltartani a gyerekét felnőtt korban, mikor annak már jól fizető állása van, amivel kérkedik is.
2016. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Minden normális embet zsebében kinyílik a bicska, ha a gyereke idióta módjára viselkedik, aztán persze hogy elcsatan egy pofon, ha elszakad nála a cérna.
2016. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

XD

Ne hisztizz! Kiveszel egy albit, ott senki sem diktál!

2016. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
2%
Ő eléggé sokan ezzel reagálnak,de mivel Mo-n tilos kiskorú bármiféle bántalmazási így ezért jogilag büntethető,amúgy igazából csak azok a szülők reagálnak így akik nem értelmiségik.Sajnálatos dolog hogy még van ilyen a világon.
2016. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!