Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engedjem a fiamnak, hogy...

Engedjem a fiamnak, hogy ilyen zenét hallgasson?

Figyelt kérdés

Gondoltam ebbe a kategóriába teszem a kérdést.


A helyzet az, hogy kb fél éve a fiam elkezdte hallgatni az Apa Zenél nevű előadó számait.

Aki esetleg nem ismerné:


https://www.youtube.com/channel/UCrbJokrDX8jGF2ovTMDWC3Q


Lehet, hogy néhányan ismeritek, mert én is utánanéztem és jelentős ez a zenész.


A fiam nagyon szereti őt és a zenéit, gyakran hallgatja őt és azt mondta, hogy érdekli a téma és érti a zenék mondanivalóját.


Amit én tudok is, mert nagyon érdekli őt a történelem, politika meg egyéb ilyen dolgok. Megmutatta nekem Apa Zenél számait és elmondta miről szólnak. Tehát ért ezekhez a dolgokhoz.


Azonban én nem vagyok biztos benne, hogy megengedjem e neki ezt, hogy hallgassa, mert pár száma elég durva, trágár és olyan témákról énekel ami biztos sokaknak nem fog tetszeni.


A fiam viszont nagyon rá van kattanva erre a zenészre.

Egyébként ő 16 éves.


Szóval, gondoltam kérek tőletek tanácsot.


Engedjem a fiamnak, hogy Apa Zenélt hallgasson vagy inkább ne?



2016. nov. 23. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
16 évesnek már nem te szabod meg, mit hallgasson.
2016. nov. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Engedd neki! Úgy is hallgatni fogja, ha megtiltod neki akkor is. Én ismerem az előadót, szerintem is jók a számai

, és a mondanivalójával is egyetértek.

2016. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Áruld már el légyszíves, hogyha nem engednéd meg neki, mégis hogyan akadályoznád meg hogy hallgassa? :D Szerinted amikor azon kapja magát, hogy épp indítja a zenét gyorsan megállítja és bezárja mert jujj anya nem engedi? :D
2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, mindenkinek joga van olyan zenét hallgatni, amilyet szeretne. És nekem is jogom van feltenni neked egy kérdést: te tényleg ilyen kiba*szott hülye vagy, vagy kamu az egész? (Kérlek, mondd, hogy csak kamu!)
2016. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%

Te meg akarod mondani a gyerekednek, hogy mit hallgasson? Aki ráadásul 16 éves?

Amúgy meg ha tiltod, "csakazértis" azt fogja hallgatni. Gyakori a kamaszoknál ez, mivel a zenétől való eltiltás nem ugyanaz, mintha például a drogokat tiltod meg. Itt nem fogja érdekelni a véleményed.

2016. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Nehogy engedd neki, tiltsd meg azonnal! Két hónap szobafogság, és kobozd el a hangszóróját, fülhallgatóját! Hát hogy képzeli, hogy ilyen semmitmondó zenéket hallgat, ahelyett, hogy a mondanivalóval is rendelkező Wiz Khalifát, Shakirát, Lady Gagát vagy Rihannát hallgatná?

Ha nem tiltod meg neki, még az is lehet, hogy olyan lesz, mint a 10-es válaszoló: már nagyon fiatalon ilyen üres, buta, semmitmondó zenéket fog hallgatni, mint a Radiohead vagy Pink Floyd... Borzalmas!

2016. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Mondjad neki, hogy hallgasson mellé még WNTS-t meg Kozmoszt is.

Aztán nézzen meg Gulyás Mártontól 1-2 SLEJM részt youtube-on,

Majd pedig menjen fel 444-re híreket olvasni.

Aztán levezetésképp egy kis Rózsaszín Pitbull és Black Sabbath, esetleg Tankcsapda még.

2016. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
+Központi Hatalom nevű zenekar.
2016. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 zgyzgy ***** válasza:
19%
A helyedben én elgondolkodnék azon, vajon mit rontottam el, hogy a gyermekem ilyen igénytelen, bunkó zenét hallgat.
2016. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%
Én csak Magyarország halszagút engednék neki hallgatni :-)
2016. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!