Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érthető szerintetek, hogy...

Érthető szerintetek, hogy ilyen esetben nem mosogatok el? Mindenképp olvasd el a magyarázatot!

Figyelt kérdés

Szóval, a mosogatónkból nem folyik el a víz, mert elromlott a lefolyó vagy a vezetékkel van gond. Nos lány vagyok és nem vagyok vízvezetékszerelő, ezért nem értek hozzá, nem tudom megcsinálni. Egy vödör van alatta, abba folyik a víz. Ezt hordjuk ki az udvarra, de iszonyú büdös. Nos, ennek köszönhetően, szétrohadt a mosogató, tiszta penész mindenhol. Hányingerem van tőle és nem tudok a közelébe sem menni, mert berókázok.

Mondtam, hogy bármikor elmosogatok, amíg megjavítatják a lefolyót és veszünk új mosogatót, ami nincs szétrohadva.

Most engem vsesztetnek, hogy lusta vagyok.


2016. nov. 13. 20:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
10%
2016ban miért nem vesztek mosogatógépet?
2016. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21, ne viccelj, ha egy mosogatotalcara nincs penzuk, mosogatogepre lenne?
2016. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen, érthető, legalábbis sztem. Jó, itt tobzódnak az emberek, akik szerint a szülőnek akkor is igaza van, amikor nem, mert ő a szülő...

Meg lehet jönni azzal, hogy jaj, ha veled történik ez meg felnőtkorodban, akkor is el kell mosogatni... csak éppen a leírásból úgy látom, a kérdező van annyira igényes, hogy akkor az első dolga a mosogató kicserélése lenne, vagy legalábbis hogy kihívjon egy szakembert, aki megnézi. Itt meg a leírás alapján (és ne, ne tételezzük fel, hogy hazudik csak azért, mert tini, ettől a felfogástól is hányni tudnék), a szülei hótt igénytelenek, lenne rá pénzük, de felesleges dolgokra költik inkább (hány ilyen szülőt ismerek, akik előbb vesznek maguknak 6 rekesz sört meg napi 2 doboz cigit, mint a gyereküknek egy normálisabb cipőt, ha az előző kezd foszlani...). Ilyen esetben én sem mosogatnék el, mert ha ők ilyen igénytelenek, akkor mosogassanak csak ők a büdös, hányingerkeltő mocsokban.


Kérdező, neked max. azt tanácsolnám, hogy próbálj koliba menni, vagy ha nem, akkor hogy túléld, vállalj több részt a többi házimunkából.

2016. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
7%
22, írta a kérdező hogy más, felesleges dolgokra van pénzük. Ez csak igénytelenség, nem több.
2016. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%
Hihetetlen hogy egy ilyen kérdésnél is megjelennek a szülőpátyolgató emberek. Már jó hogy nem az is a kérdező hibája lesz. Meg mi az hogy csinálja meg??? Miért nem a szülő csinálja meg? Ki vállat kit? Eltartani esetleg nem kéne a szülőket a tizenévesnek? Mert itt lassan egyesek már ide fajulnak. Milyen lelkivilágotok van nektek emberek?? A szülőnek akkor is örökké igaza van ha az teljesen elmeroggyant?
2016. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
97%

Aki esetleg nem hisz a kérdezőnek, én elmondom, nekünk kb. 8 évig nem lehetett lehúzni a wc-nket otthon, mert elromlott és anyámékat egyszerűen nem zavarta. Az még hagyján, hogy elromlott, mert le lehet önteni, igen, vödörrel öntöttük le a kakit, pisit. No, de és most jön a dolog szépsége: anyámék ezt megunták és később már csak a kakit öntötték le, a pisit azt nem. Mert szerintük minek... Aztán ha leöntötték a kettes programot, azt is csak hébe-hóba, ott maradt benne még cucc, meg papírok és egy idő után mindig újra és újra dugulás keletkezett és rendszeresen ki kellett hívni a szippantós kocsit. Azt kifizették. De a wc-t nem csináltatták volna meg.


És az egészben a legjobb, hogy ha bárki beszélgetne vagy csak ránézne a szüleimre, nem mondaná meg róluk. Volt pénzük, a mai napig van is nekik bőven, de 8 évig nem érdekelte őket, hogy nem lehet lehúzni a wc-t. Most megint elromlott és megint vödörrel öntögetik. Hónapok óta megint rossz és nem látom, hogy bármi intézkedést tettek volna, hogy ne így legyen.


Szerencsére már nem lakom velük, így nem az én problémám, de égett az arcom sokat anno miattuk. Főleg, mikor vendégek jöttek vagy amikor takarítottam és hát nem olyan volt, mint egy normál, rendesen öblített wc.


Szóval, én megértem a kérdezőt, én sem szívesen mosogatnék a penész és a rohadás fölött. Marad a lavór, sajnos.

2016. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!