Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érthető szerintetek, hogy...

Érthető szerintetek, hogy ilyen esetben nem mosogatok el? Mindenképp olvasd el a magyarázatot!

Figyelt kérdés

Szóval, a mosogatónkból nem folyik el a víz, mert elromlott a lefolyó vagy a vezetékkel van gond. Nos lány vagyok és nem vagyok vízvezetékszerelő, ezért nem értek hozzá, nem tudom megcsinálni. Egy vödör van alatta, abba folyik a víz. Ezt hordjuk ki az udvarra, de iszonyú büdös. Nos, ennek köszönhetően, szétrohadt a mosogató, tiszta penész mindenhol. Hányingerem van tőle és nem tudok a közelébe sem menni, mert berókázok.

Mondtam, hogy bármikor elmosogatok, amíg megjavítatják a lefolyót és veszünk új mosogatót, ami nincs szétrohadva.

Most engem vsesztetnek, hogy lusta vagyok.


2016. nov. 13. 20:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
A szüleidet nem zavarja. :( Na de mi a helyzet a rokonokkal? Nagyszülők, nagynénik, nagybácsik. Senki sem szól anyukádéknak, hogy csináljanak ezzel vmit?
2016. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. A nagyszüleim messze élnek, nem is járnak nálunk.
2016. nov. 13. 21:40
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarom elhinni hogy léteznek ilyen igénytelen emberek.
2016. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%

Igazuk van, lusta vagy, csak keresed a kifogást, hogy miért ne mosogass el.


Egy új konyhaszekrény meg ku.rva drága. Az rohad, nem a mosogató! Ha olyat akarnak venni, ami nem rohad el megint pár év alatt, akkor az nem kis tétel! Mindezt persze azért, hogy legyen gusztusod mosogatni...


Neked arra miért nincs igényed, hogy egy kis duguláselhárítót önts a lefolyóba, a penészes részeket meg letöröld egy kis hypóval? Egyből nem lenne büdös és a víz is lemegy. De hát kényelmesebb, ha nem mosogatsz el, hadd ragadjon ott a kaja maradék is, mert te aaannyiraaa igényes vagy!

Rossz hírem van, semmivel se vagy különb vagy tisztább, mint a szüleid, sőt!

2016. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Azért ez eléggé ciki a szüleidre nézve. :(
2016. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%
Elég fura, hogy ez csak téged zavar, de most viccen kívül mondom, vannak az életképtelen emberek, akiknek minden úgy jó, ahogy van és inkább megrohad, mint hogy talpra álljon és csináljon valamit és vannak azok, akik a jég hátán is megélnek és egy mosogató nem okoz nekik gondot. Hiába vagy lány, én a helyedben tuti, hogy utána néznék, van ezerféle fórum, ahol szakszerű segítséget is kaphatsz, én nekiállnék megcsinálni. Lehet, egy rohadt nagy dugulás miatt van az egész, lehet, hogy ki kell pár dolgot cserélni, de hidd el, hogy egy mosogató megszerelése azért nem kíván óriási tudást. Nincsenek haverjaid, ismerőseid, rokonaid, szomszédok? Kérj segítséget és csináljátok meg! A szüleid még büszkék is lesznek rád.
2016. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%
Fogj egy lavórt, engedd tele vízzel, és abban mosogass! :)
2016. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es! Ha gondolog küldök egy képet, aztán elhiszed, hogy ezen a hypo már nem segít!

Azért a mosogató nem olyan drága és sokkal haszontalanabb dolgokra van pénz! Mindig rágom a fülüket, hogy csináltassuk meg, de nem.

Nem a mosogatóban van a gond, nem itt van a dugulás. Azt már próbáltam. 2 öcsém van, ők sem tudnak vele semmit sem csinálni. A vezetékkel van valami szerintem.

2016. nov. 13. 21:48
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

A 16-os miért lett lepontozva, miért lett 0%? Ja, mert az nem tetszik...


Egyébként meg nem mindegy neked kérdező, hogy miért nincs? Itt a lényeg nem ez, hanem az, hogy amíg anyukád meg tudja csinálni, addig te kihúzod magadat alóla.

Mondták a lavórt, kádat, egyik se felel meg.

Hát akkor ne is csodálkozz, ha lusta disznónak könyvelnek el. Mert tényleg az vagy így.

2016. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%

Én megmondom őszintén... a kérdezőnek van igaza, pedig én felnőtt vagyok és van két gyerekem is!

Hogy a bánatban lehet már ilyen igénytelen valaki, hogy egy mosogatóra sajnálja a pénzt? Ez nem több, csak higéniai kérdés.

Manapság meg egy mosogatógépet is vehetne az ember, ha nagyon ügyes jó áron akár használtat is tud venni. Minden csak akarat kérdése.

Mert igenis 20 év alatt ki lehetett volna még egy új árát is spórolni bőven.

Nemhogy egy új mosogatóét vagy a javítást!!

Én sem mosogatnék szívesen egy ilyen lepra helyen. Milyen lavór, milyen baromságot írtok 2016-ban? Ne visszafele fejlődjünk már! Ez a szülők szégyene, hogy 20 év alatt a lavorig jutottak el! Ez nem más, mint az igénytelenség és belesz.rás felsőfoka a szülők részéről. A kérdező pedig jogosan nem fog ott állni a lepra felett és mosogatni.

Aki azt írja, hogy mossogasson lavorba, jó az, annak a szintje is olyan.

Hogy lehet normálisan egy zsíros fazekat lavorban elmosni, higéniuksan, fertőzésmentesen? Attól, hogy a kérdező szülei igénytelenk, attól még a kérdezőnek nem muszáj annak lennie.

2016. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!