Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érthető szerintetek, hogy...

Érthető szerintetek, hogy ilyen esetben nem mosogatok el? Mindenképp olvasd el a magyarázatot!

Figyelt kérdés

Szóval, a mosogatónkból nem folyik el a víz, mert elromlott a lefolyó vagy a vezetékkel van gond. Nos lány vagyok és nem vagyok vízvezetékszerelő, ezért nem értek hozzá, nem tudom megcsinálni. Egy vödör van alatta, abba folyik a víz. Ezt hordjuk ki az udvarra, de iszonyú büdös. Nos, ennek köszönhetően, szétrohadt a mosogató, tiszta penész mindenhol. Hányingerem van tőle és nem tudok a közelébe sem menni, mert berókázok.

Mondtam, hogy bármikor elmosogatok, amíg megjavítatják a lefolyót és veszünk új mosogatót, ami nincs szétrohadva.

Most engem vsesztetnek, hogy lusta vagyok.


2016. nov. 13. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Nekem költözés miatt jelen állás szerint a kádba kell mosogatni... Mosd el te is ott! Mi lesz ha saját háztartásod lesz, kifogja helyetted megcsinálni?
2016. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

érhető szerintem,hogy undorodsz a szag miatt.

mikor tervezik megcsinálni a szüleid ? gondolom nem marad örökre így.

addig mosogass el amúgy a fürdőszobában,ha nincs más mód. nálunk amikor a konyha felújítás alatt volt, a kádi csap alatt mosogattunk. nem a legjobb,mert utána a kádat is ki kell takarítani, de az is egy módszer.

2016. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Külön szoktam tálban az asztalon.

Én elmosogatnék rendesen, ha megcsináltatnk ezeket a dolgokat.

2016. nov. 13. 21:04
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Csak az a kérdésem, hogy amit anyád elmosogat ebben a "hányadék" mosogatoban abbol megeszed a levesedet ha elédtálalják?
2016. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok ebből enni, igen. Általában azért elöblítem mielőtt eszek. De, ha kimeri előbb, nem tudom.

Nem tervezik megcsináltatni, 10-20 éve így van.

2016. nov. 13. 21:07
 6/26 anonim ***** válasza:
56%

Ha nincs pénzetek megcsináltatni, az más tészta. Ha van, akkor sajnos ez van.

DE.

Ettől függetlenül a mosogatást ugyanúgy el kell végezni. Ha te nem végzed el, akkor nyilván nem fogják megsimogatni a buksidat..

2016. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Most mondtad, hogy lavórban mosogatsz? Akkor meg mi a gond?
2016. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ez lesz, hogy mosogassak így is el. Majd anyám megcsinálja a szutyokban, ha akarja. Amiből eszek, azt úgyis elmosom előtte.

Lenne pénzünk, de nekik nincs igényük rá!

2016. nov. 13. 21:24
 9/26 A kérdező kommentje:

Hogy mi a gond??

Olvasd el a kérdést és alatta ami van!

2016. nov. 13. 21:25
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, kell egy nagyobb műanyag lavór és mosogass el abban! Hány éves vagy?
2016. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!