Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták, hogy...

A szüleim megtudták, hogy cigizek. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap kiesett a zzebemből a cigisdoboz és apám észrevette. Próbáltam kimagyarázni, hogy nem az enyém de persze nem hitte el. Felhívta anyámat aki kiakadt. A nővérem tökre szomorú meg mérges, hogy még neki se mondtam el. Nem tudom most mit kéne tennem. Tudnád ok segíteni?

#cigaretta #szülő #testvér #káros szemvedély
2016. nov. 7. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Már rég tudják, hidd el.

Én is dohányoztam,de gyerekvállaláskor abbahagytam. Nincs túl jó szaglásom, de még én is megérzem a cigiszagot egy dohányoson. Büdös a ruhája, haja, szája, mindene.

SZóval hidd el, egy nemdohányos megérzi messziről...


Hagyd abba mihamarabb.

Mi még pont a drágulás előtt szoktunk le, akkor még 480-560 ft volt egy doboz. Nem élünk rosszul, dolgozunk mindketten, de le vagyok döbbenve, hogy honnan van annyi pénzük az embereknek, hogy elbagózzák. Mi is elszívtunk az akkori árakon havi 30-40 ezer forintot. Ez a mai cigi árakon számolva többszöröse. Mégis miből??? Mi csődbe mennénk biztos, ha most is dohányoznánk.


Költsd inkább magadra, vagy a pasidra/csajodra azt a pénzt!

2016. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Agyvérzés miatt abbahagytam 43 évnyi dohányzás után.

Úgy-ahogy felépültem.

2016. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
Menőbbnék érzed magad tőle?
2016. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi az öcsémmel együtt szoktunk rá, nem mondom, hogy nem volt nehéz a szüleinkkel,végül beletörődtek. De tény és való onnantól kezdve mikor kiderült magunknak finanszíroztuk(Ő 14-15 volt, én 17).
2016. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!