Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szerettessem meg magam...

Hogyan szerettessem meg magam a szüleimmel vagy akárkivel?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig olyanokat mond,hogy milyen jó lenne,ha egyik reggel felkelne és én nem lennék...Meg olyanokat is hozzám vág,hogy jó lenne ha elköltöznék,kár volt engem megszülnie stb.Apám sem különb:Múltkor átöleltem,ellökött.Amikor beszélgetni akarok velük,nem figyelnek,akkor sem,amikor csak tétlenül ülnek.Ha youtube-on videókat nézek és nevetek (nem idegesítően,meg nem is hangosan) akkor nagyon idegesek lesznek és üvölteni szoktak velem,és egész nap ilyen a hangulat. (csak amikor otthon vannak).Tesóim ugyanilyenek,de csak velem.Ha felhívom a nővéremet,akkor nagyon hamar leráz,kb 50 mp után.Ha meg megbeszélem vele,hogy itt alszik nálunk (ő már elköltözött),akkor ritkán igent mond,de volt olyan hogy nem jött,mert ,,fáradt'',aztán másnap kiderült,hogy bulizni volt...A másik tesóm ugyanilyen élhetetlen,pedig mindkettejüknek van pasija/barátnője,hozzájuk máshogy viszonyulnak,velük foglalkoznak.Mit tudnék csinálni,hogy ne utáljanak ennyire? (barátaim nincsenek) 15L

2016. okt. 25. 14:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
Na mintha az én èletem írtad volna le. Csak nekem nincs tesóm ès elvàltak a szüleim..
2016. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:P
2016. okt. 28. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!