Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 19-20...

Mit szólnátok, ha a 19-20 éves lányotok elkezdene babákat gyűjteni?

Figyelt kérdés
1-2 darabbal kezdődött, de már több 100 van. Vett nekik külön szekrényeket is, amiken csak ezeket tárolja. Bele kéne ebbe szólni? Mert egyébként semmi gond vele, orvosira jár, jó tanuló, vannak barátai, eljár szórakozni, szóval nincs így magába fordulva meg semmi. Nem is volt semmi "nagy változás" ami ezt kiválthatta volna. Valami kényszeresség lehet?
2016. szept. 1. 18:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
26%

Talán csak azért tartja furcsának kérdező, mert 19-20 éves lányoknak nem a barbie babákkal kellene foglakozniuk, ezt inkább az 5-6 éves kislányok szokták

De szerintem ez nem mutat arra, hogy valami probléma lenne vele, csupán egy hobbi, amit most így kieszelt, de az is lehet, hogy majd egy idő után el is múlik.

Kisiskolásként én pl. sáskákat gyűjtöttem, na az is jó volt... :D Nagyobb koromban meg a dobozos üdítőknek azt a kis fém cuccát gyűtöttük a barátnőmmel. A barátnőm olyan nagy gyüjtő volt, hogy ezekől karkötőt készített és azt hordta meg a hátitáskájára csinált belőlük díszt. De mára már ez elmúlt nála is meg nálam is a sáska gyűjtögetés. :D

Szerintem addig nincs probléma, amíg éli az életét veletek, a barátaival, eljár szórakozni, így csak egy hobbinak tűnik. Akkor lenne furcsa, ha semmi mással nem foglalkozna csak csak ezzel.

2016. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!