Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 19-20...

Mit szólnátok, ha a 19-20 éves lányotok elkezdene babákat gyűjteni?

Figyelt kérdés
1-2 darabbal kezdődött, de már több 100 van. Vett nekik külön szekrényeket is, amiken csak ezeket tárolja. Bele kéne ebbe szólni? Mert egyébként semmi gond vele, orvosira jár, jó tanuló, vannak barátai, eljár szórakozni, szóval nincs így magába fordulva meg semmi. Nem is volt semmi "nagy változás" ami ezt kiválthatta volna. Valami kényszeresség lehet?
2016. szept. 1. 18:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Anyum 44 éves, és szintén babagyűjtő. Rengeteg babája van. Most is szokott kapni ajándékba. A legkisebb babái akkorák mint egy ember mutatóujja.
2016. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Nincs azzal semmi baj, ha valakinek van hobbyja. Inkább mint kocsmázzon vagy csak cigarettázzon.
2016. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Erről van valami lista, hogy ha valaki babákat gyűjt, az kényszeres, ha szalvétákat, az meg normális? Csak mert megnézném rajta, hogy ha repülőmodelleket gyűjtök, az mennyire az és feltételezhetem-e, hogy anyám kiír rólam egy kérdést így...
2016. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 DuplaKV ***** válasza:
73%

Szerintem egyáltalán nem furcsa vagy kényszeres. Legalább tudod, hogy mit adj neki ünnepekre. :) Ami meg a kiváltó okot illeti: megtetszettek neki a babák.

Én 24 vagyok, és kb 15 éves korom óta gyűjtök filmes, mese és anime figurákat. Sokat ajándékba kaptam közülük.

2016. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Jól teszi, jobb mintha valami "mást" gyüjtene.
2016. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

Ez a hobbija, probléma csak akkor lenne ha másból sem állna az élete mint a babák fésülgetése.


Egy barátnőm könyveket gyűjt, most is azon tanakodnak az apjával, hogy hova lehetne még egy polcot rakni a szobájába. Őt okosnak szokták hívni nem kényszeresnek.

2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Semmit sokan gyüjtenek babákat még babamuzeum is van .
2016. szept. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
És akkor mi van ? Lehet később sokat fog érni valamelyik. Egyik rokon így járt. Egy baba különben is szép. Örülj, hogy nem rovarokat gyűjt.
2016. szept. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
Az asszonykám plüssmacikat gyűjt. Közel 400 db van otthon. Egészen kicsitől a két méteresig minden féle van. Nem bolond,teljesen ép. Gyerekkora óta gyűjti. Maci mániás
2016. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

Semmi gond nincs a gyűjtögetőkkel,de engem mindig megrémíszt az ilyesmi,olyan,mint valami rögeszme.Főleg,hogy babákat gyűjt,az külön ijesztő számomra :D De ha neki ez a hobbyja...azért megkérdezheted,hogy miért kezdte el ezt csinálni.

20L

2016. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!